Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Zmenšení prsou v rodinné atmosféře Formé clinic

Už jsem po zákroku Stojí to za to
ZdeNka2
Praha · Vytvořeno: 9. 3. 2021 · Aktualizace: 11. 3. 2021

O lékaři

MUDr. Jiří Bayer
MUDr. Jiří Bayer 2 adresy v Praha (kraj)...
Kontaktovat odborníka
Příběh

Po nevydařené operaci , kterou jsem postoupila před 12-ti lety na jine klinice, jsem se dlouho odhodlávala ke druhému pokusu. Hledala jsem odborníka , který by byl ochoten se pustit do nápravy škod . Oslovila jsem Mudr. Jiřího Bayera, který mě vysvětlil možnosti a rizika operace, byl velmi milý a věcný a já ihned věděla , že jsem v těch správných rukách. Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Operace díky jeho zlatým rukám proběhla v pohodě, nyní jsem 3 týdny po zákroku a cítím se skvěle. Je to fakt borec. Omlouvám se za toto slovo, ale je to tak 😁. Milý ,empatický , se srdcem na pravém místě a s neskutečně šikovnýma rukama. Operace proběhla v Formé clinic , kde jsem se díky rodinné atmosféře cítila velice dobře. Sestřičky se starají na 200 % ve dne v noci , stále se zajímali jestli nemám bolesti , chodili mě neustále kontrolovat a vždycky přidali milý úsměv a povzbuzení. 3x denně mi přinesli vynikající jídlo, které jsem si předem vybrala z nabídkového listu. Prostě Formé clinic je profesionální klinika s lidskou duší. Moje krásná nová prsa se budou ještě pár týdnů hojit , ale již nyní vím , že jsem udělala velice dobře, když jsem si vybrala,tuto kliniku a hlavně skvělého lékaře Mudr. Jiřího Bayera . Vážený pane doktore, klobouk dolů, máte mé velké celoživotní ,,díky "

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 11. 3. 2021

Dobrý den Zdenko,
je fajn slyšet, že se cítíte super. Ráda bych se zeptala, první operace byla také zmenšení? Přesně jakou "nápravu" pan doktor Bayer provedl.
Přeji Vám rychlé hojení a budu se těšit na odpověď 😉

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.