Hydradermabraze

 • Není nutná anestézie
 • Nevyžaduje hospitalizaci
 • Délka zákroku méně než 1 hodina
 • Nevyžaduje klidový režim
 • Okamžitý efekt
 • Dočasné výsledky

Co je hydradermabraze?

Pod pojmem hydradermabraze se skrývá druh ošetření pleti, které se provádí přístrojem HydraFacial, a které má mnoho pozitivních účinků na naši pokožku – s její pomocí je možné dosáhnout sjednocení, omlazení i hloubkové čištění pleti zároveň. Jedná se o neinvazivní, absolutně bezbolestnou metodu, která má naopak zklidňující účinek a nezpůsobuje zarudnutí pokožky.

HydraFacial je šetrný k pleti

hydradermabraze

Dosáhněte dokonalé pleti pomocí hydradermabraze

HydraFacial využívá k zajištění intenzivní hydratace pleti vortexovou technologii. Správná hydratace je totiž důležitá nejen pro fungování našeho těla jako takového, ale též pro to, aby naše kůže zůstala dlouhodobě zdravá a mladistvá. Hlavní výhodou přístroje HydraFacial je jeho šetrnost k pleti. Používá pouze vodu, případně pleťové sérum, které je zvoleno na základě typu pleti.

HydraFacial kombinuje následující účinky na pleť:

 • čištění
 • exfoliaci
 • extrakci
 • omlazení
 • hydrataci a ochranu antioxidanty

Speciální vortexová technologie (Vortex-Fusion) zajišťuje efektivní aplikaci všech potřebných látek do kůže, a zároveň se stará o její správnou hydrataci a odplavení toxinů.

K hloubkovému čištění pleti a pórů se také využívá ultrazvuková špachtle.

K odstranění zrohovatělé pokožky na obličeji jsme v minulosti měli na výběr pouze jednu ze dvou možností - buď mechanický nebo chemický peeling. V současné době však existuje mnoho dalších způsobů a metod, jak se zbavit odumřelých kožních buněk, a díky nim může naše pleť vypadat opět svěže a zářivě. Jedním z nejnovějších ošetření tohoto druhu je takzvaná metoda hydradermabraze. Pokud je vaše pleť sušší anebo si přejete šetrný způsob peelingu, toto ošetření vám má, co nabídnout.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na hydradermabrazi?

hydradermabraze

Hydradermabraze vás zbaví problémů s pokožkou

Pokud byste rádi zlepšili kvalitu vaší pleti, dosáhli jejího omlazení a vyčištění bez nutnosti jakéhokoliv invazivního zákroku, tato metoda je perfektní právě pro vás. Ošetření přístrojem HydraFacial je vhodné pro všechny typy a odstíny pleti a je tak skvělou alternativou k invazivním metodám omlazení.

Pokud trpíte některým z následujících problémů kůže, můžete hydradermabrazi přístrojem HydraFacial zvážit:

 • poškození sluncem a hyperpigmentace
 • povadlá pokožka, ztráta její elasticity
 • jemné vrásky
 • problematická pleť a pleť s akné
 • rozšířené póry

Hydradermabraze není omezena věkem, díky své neinvazivnosti je vhodná pro všechny věkové kategorie, ženy i muže. Nicméně, pokud máte aktivní vyrážku nebo jste se nedávno spálili na slunci, měli byste s ošetřením počkat.

Zdroje

Derma Medical Clinic. 2020. Ošetření Hydrafacial™. [online] Available at: <https://www.dermamedicalclinic.cz/cl/osetreni-hydrafacial/126> [Accessed 13 September 2020].

Lenkaprochazkova.cz. 2020. Hydrafacial - Přístrojové Ošetření. [online] Available at: <http://www.lenkaprochazkova.cz/index.php?c=23> [Accessed 13 September 2020].

Hydrafacial.cz. 2020. Hydrafacial. [online] Available at: <http://www.hydrafacial.cz/hydrafacial> [Accessed 13 September 2020].

DermaEstetik - MUDr. Martina Hamadová. 2020. Hydrafacial. [online] Available at: <https://www.dermaestetik.cz/hydrafacial> [Accessed 13 September 2020].

Skin Online. 2020. Hydra-Dermabrasion Versus Microdermabrasion How Do They Differ?. [online] Available at: <https://www.skinonline.co.za/beauty/hydra-dermabrasion/> [Accessed 13 September 2020].

Revive Salon & Spa. 2019. Hydradermabrasion Vs. Microdermabrasion: Is One Better?. [online] Available at: <https://revive.md/blog/hydradermabrasion-vs-microdermabrasion-is-one-better/> [Accessed 13 September 2020].

Estheticon.cz. 2020. Mikrodermabraze. [online] Available at: <https://www.estheticon.cz/zakroky/mikrodermabraze> [Accessed 13 September 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."