Hydra Facial - hydrodermabraze je nová technologie omlazení pokožky, která umožňuje provést dohromady vyčištění, peeling a hydrataci kůže během jednoho zákroku. Metoda využívá aplikace vakuové abraze a aktivního séra. Je neinvazivní a vhodná téměř pro všechny druhy pleti včetně citlivé. Odstraní vrásky, hyperpigmentace, jizvy po akné a dodá Vaší pleti nový odstín a strukturu.

Publikováno: 19.3.2009

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 25.7.2012
Spokojený/á

Chtěla jsem Vám poděkovat za představení prouduktu Hydrafacial. Sama jsem tomu moc nevěřila, ale stačila jedna kůra a efekt byl nad očekávání. Pleť je celá rozzářená a viditelně vyčištěná. A ještě k tomu za příjemné pení... Více 

Hydradermabraze - Ceny

Derma Medical Clinic
Praha, Hradec Králové, Ostrava, České Budějovice, Plzeň, Brno, Liberec, Karlovy Vary, Ústí nad Labem
Ceny od 1 500 Kč
Derma Medical Clinic
Ceny od 600 Kč
MUDr. Vladimíra Urbanová
Ceny od 3 000 Kč
MUDr. Lucie Bezděková
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní