Hydra Facial - hydrodermabraze je nová technologie omlazení pokožky, která umožňuje provést dohromady vyčištění, peeling a hydrataci kůže během jednoho zákroku. Metoda využívá aplikace vakuové abraze a aktivního séra. Je neinvazivní a vhodná téměř pro všechny druhy pleti včetně citlivé. Odstraní vrásky, hyperpigmentace, jizvy po akné a dodá Vaší pleti nový odstín a strukturu.

Publikováno: 19.3.2009

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 25.7.2012
Spokojený/á

Chtěla jsem Vám poděkovat za představení prouduktu Hydrafacial. Sama jsem tomu moc nevěřila, ale stačila jedna kůra a efekt byl nad očekávání. Pleť je celá rozzářená a viditelně vyčištěná. A ještě k tomu za příjemné pení... Více 

Hydradermabraze - Ceny

Ceny od 3 000 Kč
MUDr. Lucie Bezděková
Ceny od 600 Kč
MUDr. Vladimíra Urbanová
Derma Medical Clinic
Praha, Hradec Králové, Ostrava, České Budějovice, Plzeň, Brno, Liberec, Karlovy Vary, Ústí nad Labem
Ceny od 1 500 Kč
Derma Medical Clinic
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní