Informace o ceně: Léčba inkontinence

12.000 Kč
průměr
12
odborníků

Být matkou je úžasná věc, ale u mnoha žen těhotenství způsobí změny na pochvě a pánevním dně, což může vést k úniku moči. Při slabé a středně závažné stresové inkontinenci je vhodné ošetření frakčním laserem, při kterém dochází k remodelaci tkáně a zpevnění podpůrných tkání a pochvy. Těžší formy stresové inkontinence se řeší chirurgickým zákrokem. Zatímco stresová inkontinence postihuje až 50 % žen, pomoc vyhledá pouze malé procento z nich. Mnoho žen se cítí příliš trapně na to, aby to komukoli řekly nebo aby vyhledaly lékařskou pomoc. Laserové ošetření vám pomůže zbavit se obav z úniku moči a umožní vám vrátit se k plnohodnotnému aktivnímu životu. Průměrná cena léčby inkontinence je 12.000 Kč.

Léčba inkontinence Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 12.000 Kč 12.416 Kč 12.500 Kč
Ceny ve městě Liberec 10.000 Kč 10.500 Kč 11.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 13.000 Kč 13.000 Kč 13.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 10000 - 8.999 Kč
1 Příběh
Průměrná cena 9.000 Kč - 15.000 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 15.001 Kč - 13.000 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena léčby inkontinence

Cena za léčbu stresové inkontinence se pohybuje kolem 12.000 Kč, i když záleží na mnoha faktorech. Do ceny zákroku se standardně započítává konzultace s chirurgem. Na některých pracovištích se konzultace zpoplatňuje a následně se poplatek odečítá z celkové ceny zákroku. Ten se provádí za pomoci laseru bez nutnosti anestezie. Důležitou položkou je samotná kvalita laseru a lékař, který zákrok provádí.

Co je zahrnuto v ceně léčby inkontinence?

V ceně je zahrnuta konzultace s chirurgem, předoperační vyšetření, výkon chirurga a pooperační kontrola. Cenu zákroku je vždy třeba konzultovat s vámi vybranou klinikou.

Co může zvýšit cenu léčby inkontinence?

Cena je daná počtem ošetření potřebných k dosažení požadovaného výsledku. Odvíjí se od pokročilosti atrofických změn v pochvě. Cena zákroku je ovlivněna i kvalitou používaného laseru a praktickou zkušeností lékaře s touto metodou léčby. Mezi další faktory, které cenu ovlivňují, patří ubikace a hodnocení vybrané kliniky.

Ceny léčby inkontinence v České republice

Průměrná cena léčby stresové inkontinence je v České republice 12.000 Kč. Pro cenové upřesnění je třeba konzultovat rozsah vašeho problému s lékařem. Existuje několik metod, jak inkontinenci léčit. Laserová metoda je však nejužívanější. Nelze jednoznačně říci, zda bude nutné laserovou léčbu opakovat. Vždy záleží na individuálním posouzení. Léčbu inkontinence laserem a cenu tohoto zákroku je vždy nejlepší konzultovat s lékařem.

Je léčba inkontinence hrazena pojišťovnou?

V oblasti inkontinence hradí pojišťovny veškeré náklady na léčbu pouze ze zdravotních důvodů po schválení revizním lékařem a to chirurgickou metodou. Zdravotní pojišťovny však léčbu laserem nehradí a pacient si tak hradí zákrok sám a to v plné výši. Je třeba, abyste se obrátili na svého praktického lékaře. Ten provede základní vyšetření a doporučí vám vyšetření u urologa, urogynekologa nebo gynekologa, který vám doporučí nejvhodnější metodu odstranění problému.

Je možná léčba inkontinence na splátky?

Víme, že tento zákrok není hrazen zdravotní pojišťovnou. Aby byl tento zákrok dostupný pro všechny, většina klinik nabízí možnost výhodného financování. S vámi vybranou klinikou je třeba konzultovat podmínky platby.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
faq

Trpím samovolným únikem moči.  Je i přesto pro mě zákrok vhodný nebo již musím podstoupit chirurgický zákrok?

MUDr. Jiří David

MUDr. Jiří David

Nejlepší odpověď

Příčin může být víc a pak se liší i léčba. Je lépe stav prokonzultovat s odborníkem, který je erudován jak v urogynekologii tak v oblastech laserové terapie.  V podstatě se ale dá říct, že pro lehčí a střední formy samovolného úniku moči je ošetření diva tight laserem vhodné a učitě stav nezhorší nebo neublíží. Pokud nebude mít efekt, dá se vždy po ... číst dál

1 odpověď číst dál
faq

Musí se zákrok po nějaké době opakovat nebo je účinek trvalý?

MUDr. Jiří David

MUDr. Jiří David

Nejlepší odpověď

Zatím na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď.  Naše zkušenosti jsou zatím jednoleté a po tuto dobu efekt u pacientek trvá. Tým, který tento typ laseru pomáhal vyvinout doporučuje po 6 – 12 měsících  provést 1 až 2  „udržovací“ ošetření .  S pozdravem, MUDr. Jiří David

1 odpověď číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Léčba inkontinence. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

V Petra Clinic jsem byla maximálně spokojena od samého počátku až do odchodu z kliniky. Všichni tam jsou velice milí a paní doktorka mi před zákrokem vše vysvětlila, odpověděla na všechny moje dotazy. Musím říct, že jsem se zákroku velice bála a styděla jsem se, ale na klinice všechny obavy ze mne spadly, hlavně díky milému personálu a opravdu příjemnému prostředí. Zákrok trval cca 20 minut. Byl bezbolestný. Již týden po zákroku jsem cítila změnu k lepšímu, při kýchnutí se únik moči minimalizoval a po 3 týdnech zcela ustoupil. Jako bonus tohoto zákroku je kvalitnější sex. I partner si toho všiml a je velice spokojený.

Cena 14.500 Kč

Po dvou porodech mě začala trápit inkontinence, omezovala mě v osobním životě a cítila jsem se trapně. Bylo to velmi nepříjemné a obtěžující. Už jsem z toho začínala byt zoufalá, v nemocnici mi doporučili pouze operaci, ale když jsem si o tom četla více, moc se mi do toho nechtělo. Přes známou jsem se náhodou dostala na konzultaci a vyšetření u pana doktora Rozprávky, kde mi doporučil vyzkoušet laserový zákrok. Po prvním laserování se potíže výrazně zmírnily a po druhem úplně vymizely. Teď se mohu věnovat běžným aktivitám jako dříve a bez obav, že by se mi stala nějaká "nehoda". Děkuji moc panu doktorovi a celému týmu kliniky za pomoc.

Cena 18.000 Kč

Jsem 6měsíců po prvním zákroku, 4 po druhém. Cítím se dobře. Únik moči zmizel už po prvním. Vymizely i další nepříjemné věci - neovlivnitelný únik vzduchu a nepříjemné, snad jen pro mne slyšitelné, mlaskání... Pohlavní styk je také příjemnější..

Cena 24.000 Kč

Děkuji za úžasný a lidský přístup. Rozhodovala jsem se dlouho a jsem díky zákroku šťastná žena. Po 50ti jsem začala mít problémy s inkontinenci, výtoky a z toho špatné pocity a najednou jsem se necítila v pohodě. Po zákroku jsem čekala zázrak. Přišel však zánět a měsíc léčení. Zkrátíme svůj příběh. Uběhly 3 měsíce a já jsem šťastná žena která je vděčná za tento zákrok. Jsem voňavá neskutečně funkční sex. Děkuji za to že jsem se setkala s paní doktorkou a že do mého života vrátila tu šťávu a sebevědomí. Jste skvělá a váš přístup byl pro mě nabytím energie. Děkuji za to že se cítím zase jako žena. Můj vnitřní klid a pohoda dělá šťastné mé blízké. Děkuji za to že jste a děláte to s láskou a citem. Petra

Cena 8.000 Kč

Ošetření provádí paní doktorka Slezáková, která na kliniku dojíždí. Cítila jsem velké zlepšení již po druhém ošetření. Všechny, co máte problém holky, jděte do toho :-)!

Cena 13.000 Kč