Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léčba inkontinence: ceny

10.057 Kč
průměr
23
podle
lékařů

Být matkou je úžasná věc, ale u mnoha žen těhotenství způsobí změny na pochvě a pánevním dně, což může vést k úniku moči. Při slabé a středně závažné stresové inkontinenci je vhodné ošetření frakčním laserem, při kterém dochází k remodelaci tkáně a zpevnění podpůrných tkání a pochvy. Těžší formy stresové inkontinence se řeší chirurgickým zákrokem. Zatímco stresová inkontinence postihuje až 50 % žen, pomoc vyhledá pouze malé procento z nich. Mnoho žen se cítí příliš trapně na to, aby to komukoli řekly nebo aby vyhledaly lékařskou pomoc. Laserové ošetření vám pomůže zbavit se obav z úniku moči a umožní vám vrátit se k plnohodnotnému aktivnímu životu. Průměrná cena léčby inkontinence je 10.000 Kč.

Cena tohoto ošetření je orientační, vychází z průměru zveřejněného specialisty na stránce Estheticon.cz. Může se lišit v závislosti na klinice, pacientovi a/nebo složitosti zákroku.

Cena léčby inkontinence

Cena za léčbu stresové inkontinence se pohybuje kolem 10.000 Kč, i když záleží na mnoha faktorech. Do ceny zákroku se standardně započítává konzultace s chirurgem. Na některých pracovištích se konzultace zpoplatňuje a následně se poplatek odečítá z celkové ceny zákroku. Ten se provádí za pomoci laseru bez nutnosti anestezie. Důležitou položkou je samotná kvalita laseru a lékař, který zákrok provádí.

Co je zahrnuto v ceně léčby inkontinence?

V ceně je zahrnuta konzultace s chirurgem, předoperační vyšetření, výkon chirurga a pooperační kontrola. Cenu zákroku je vždy třeba konzultovat s vámi vybranou klinikou.

Co může zvýšit cenu léčby inkontinence?

Cena je daná počtem ošetření potřebných k dosažení požadovaného výsledku. Odvíjí se od pokročilosti atrofických změn v pochvě. Cena zákroku je ovlivněna i kvalitou používaného laseru a praktickou zkušeností lékaře s touto metodou léčby. Mezi další faktory, které cenu ovlivňují, patří ubikace a hodnocení vybrané kliniky.

Ceny léčby inkontinence v České republice

Průměrná cena léčby stresové inkontinence je v České republice 10.000 Kč. Pro cenové upřesnění je třeba konzultovat rozsah vašeho problému s lékařem. Existuje několik metod, jak inkontinenci léčit. Laserová metoda je však nejužívanější. Nelze jednoznačně říci, zda bude nutné laserovou léčbu opakovat. Vždy záleží na individuálním posouzení. Léčbu inkontinence laserem a cenu tohoto zákroku je vždy nejlepší konzultovat s lékařem.

Je léčba inkontinence hrazena pojišťovnou?

V oblasti inkontinence hradí pojišťovny veškeré náklady na léčbu pouze ze zdravotních důvodů po schválení revizním lékařem a to chirurgickou metodou. Zdravotní pojišťovny však léčbu laserem nehradí a pacient si tak hradí zákrok sám a to v plné výši. Je třeba, abyste se obrátili na svého praktického lékaře. Ten provede základní vyšetření a doporučí vám vyšetření u urologa, urogynekologa nebo gynekologa, který vám doporučí nejvhodnější metodu odstranění problému.

Je možná léčba inkontinence na splátky?

Víme, že tento zákrok není hrazen zdravotní pojišťovnou. Aby byl tento zákrok dostupný pro všechny, většina klinik nabízí možnost výhodného financování. S vámi vybranou klinikou je třeba konzultovat podmínky platby.

Nabídky pro zákrok Léčba inkontinence

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Léčba inkontinence. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Exkluzivní sleva 10% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Klinické centrum ISCARE, a získáte slevu 10%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky