Informace o ceně: Laserová rejuvenace vagíny

11.694 Kč
průměr
17
odborníků

Laserová rejuvenace vagíny neboli omlazení pochvy pomocí laseru je neinvazivní zákrok, během kterého díky laserovému paprsku dochází ke stimulaci nových kolagenních buněk v poševní sliznici, čímž dochází k remodelaci poševní stěny a celkovému zúžení a zpevnění vagíny. Tímto rychlým a šetrným zákrokem lze ambulantně vyřešit vaginální ochablost, léčit inkontinenci (únik moči), upravit poševní mikroflóru, zamezit poševním infekcím, a tím zlepšit sexuální život ženy. Průměrná cena laserové rejuvenace vagíny je 11.694 Kč.

Laserová rejuvenace vagíny Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 9.900 Kč 11.757 Kč 12.500 Kč
Ceny ve městě Brno 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 13.500 Kč 13.500 Kč 13.500 Kč
Ceny ve městě Liberec 10.000 Kč 10.500 Kč 11.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 13.000 Kč 13.000 Kč 13.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 9900 - 8.769 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 8.770 Kč - 14.617 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 14.618 Kč - 13.500 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně laserové rejuvenace vagíny?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech, odvíjí se zejména od kliniky, ve které se laserový zákrok podstupuje. V konečné ceně rejuvenace vagíny je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s lékařem: samotnému zákroku předchází počáteční odborná konzultace, během níž chirurg s pacientkou probere důvody zákroku, vyhodnotí zdravotní stav poševní stěny, rozsah zákroku a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacientky.
 • Anestezie: rejuvenace pochvy pomocí laseru se provádí bez užití anestezie, nebo v případě přání pacientky za použití znecitlivujícího gelu. Bezprostředně po zákroku je pacientka propuštěna domů.
 • Samotný zákrok: během laserové rejuvenace pochvy, která trvá přibližně 30 minut, se do vnitřní části pochvy zavádí speciální laser, jehož paprsek působí na stimulaci a syntézu nových kolagenových vláken, které napomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti.

Co může zvýšit cenu laserové rejuvenace pochvy?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Provádějící lékař, jeho odbornost, zkušenosti, výsledky a reputace.
 • Klinika, její technické vybavení a použitý laserový přístroj.
 • Pacientka, zdravotní stav poševní stěny a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku.
 • Počet opakování: aby se dosáhlo maximálních možných účinků, doporučuje se zákrok laserem opakovat. Celkový počet opakování zákroku je vždy nutné řešit individuálně.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě laserové rejuvenace vagíny, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 11.694 Kč, existují i jiné estetické zákroky v oblasti intimních partií – pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Plastická operace pochvy (vaginoplastika): cca 22 000 Kč
 • Plastická operace stydkých pysků (labioplastika): cca 17 000 Kč
 • Neinvazivní labioplastika: cca 10 000 Kč
 • Liposukce Venušina pahorku: cca 20 000 Kč
 • Plastická operace hráze (perineoplastika): cca 16 000 Kč

Hradí laserovou rejuvenaci vagíny pojišťovna?

Nikoliv, tento zákrok zdravotní pojišťovny nehradí. Pacientky si v případě zájmu o laserovou rejuvenaci vagíny platí zákrok samy.

Existuje možnost financování laserové rejuvenace vagíny?

Ano, pokud má pacientka zájem o možnost financování laserové rejuvenace vagíny, měla by kontaktovat konkrétní kliniku, která tento zákrok provádí a vyžádat si bližší informace o možnosti financování. Více informací lze také zjistit na webových stránkách daných klinik.

Obecná doporučení

Při výběru vhodné kliniky, která odborně provede laserovou rejuvenaci vagíny, by se pacientka měla kromě ceny rozhodovat i podle zkušeností a výsledků provádějícího lékaře, a dále podle recenzí jednotlivých pacientek, které tento laserový zákrok již prodělaly.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, pomůže rejuvenace vaginy laserem k dosažení orgasmu? ☺️ Věk 36, 2 spontánní porody a problém s inkontinencí při kýchnutí a skákání. Jak dlouho vydrží tato metoda? A prosím cca cena. Děkuji.

Dobrý den Jano, příčin, proč nemůžete dosáhnout orgazmu, může být více, každopádně použití neinvazivní rejuvenační metody může být cesta k intenzivnějšímu vnímání pohlavního styku a cesta k dosáhnutí orgazmu. Náš přístroj Revigen v sobě kombinuje radiofrekvenční a HIFU metody, které dokáží vyřešit oba Vaše problémy. Zastavte se na konzultaci u ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, ráda bych se zeptala na nevhodnější laser pro omlazení "zúžení" pochvy. Netrpím inkontinencí, přesto bych zákrok ráda podstoupila, kvůli pocitu uvolnění pochvy zejména při sexu. Je nějaký rozdíl mezi jednotlivými lasery nebo všechny splní funkci "zúžení" stejně?

Dobrý den, Je velmi těžké pochvu „zužovat“, neboť se nejedná pouze o poševní vchod. Možným řešením je ale zpevnění a zvýšení elasticity poševní stěny metodou HIFU – což je vysokofrekvenční ultrazvuk přístrojem Revigen. Ošetření je mimořádně účinné a rychlé, zlepšuje metabolismus buněk a podporuje regeneraci sliznic. Použití Revigenu je nebolestivé ... číst dál

3 odpovědi číst dál
kate6196966
Laserová úprava vagíny kate6196966 · Dnes

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda laser i zmenšuje stydké pysky. Na operaci se bojím jít, tak uvažuju o tady té variantě.

Dobrý den Kate, laser nezmenší stydké pysky, ale pomůže Vám je zpevnit. Nicméně operativní zmenšení stydkých pysků, labioplastika, je relativně nekomplikovaný rutinní zákrok, kterého se nemusíte obávat. Pokud byste chtěla zkonzultovat, co by ve Vašem případě bylo možné, přijďte na konzultaci k nám na ABClinic Art & Beauty. Rád se Vám budu věno ... číst dál

1 odpověď číst dál

Dobrý den, Mám zájem o laserovou rejuvenaci vagíny. Je možné tento krok podstoupit v 25 letech? A je CO2 laser vhodný na tento zákrok? Děkuji

Dobrý den Petro, určite bych Vám doporučila kombinovaný zákrok- ošetření pomocí laseru a přístroje Revigen, se kterými elegantně umíme vyřešit Váš problém. Objednejte se na konzultaci, kde probereme detaily, benefity i cenu zákroku. Mudr Vlasta Vyhnankova PhD ABClinic Art & Beauty

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LASEROVÁ REJUVENACE VAGÍNY

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová rejuvenace vagíny. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Paní doktorka je velice příjemná, milá, o všem Vás poučí, proste profesionál! můžu vřele doporučit!!

Cena 15.000 Kč

Ošetření můžu určitě doporučit. Výsledky jsem viditelně zaznamenala už po týdnu. I partner si pochvaluje zlepšený sexuální život. Kromě toho mě potěšilo i příjemné prostředí kliniky a hlavně skvělý personál. Paní doktorka se mi individuálně věnovala a vše se mnou prokonzultovala a vysvětlila. Příjemná zkušenost.

Cena 14.500 Kč

Trochu jsem se bála, ale po konzultaci u MUDr. Rozprávky jsem do toho nakonec šla a jsem hrozne rada! Doktor byl moc milý, všechno mi vysvětlil a zákrok trval chvíli... Bylo to bezbolestné a já už se nemusím trápit... Děkuji vám.

Cena 18.000 Kč