Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vaginoplastika: ceny

17.750 Kč
průměr
40
podle
lékařů

Plastická operace pochvy je chirurgický zákrok, při kterém dochází ke zpevnění, zúžení a modelaci vagíny tak, aby její tvar i elasticita co nejvíce odpovídali původnímu stavu. Operací pochvy je možno řešit zdravotní problémy, jako je ztráta pružnosti a ochabnutí poševní stěny – a tím způsobený únik moči (inkontinenci), operace dále výrazně zlepšuje sexuální život ženy a celkově zvyšuje její sebevědomí. Průměrná cena vaginoplastiky je 20.000 Kč.

Vaginoplastika: ceny
Vaginoplastika Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 9.000 Kč 19.000 Kč 29.000 Kč
Ceny ve městě Brno 14.000 Kč 24.500 Kč 35.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 10.000 Kč 12.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 10.000 Kč 12.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Kolín 5.000 Kč 7.500 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Kuřim 26.000 Kč 30.500 Kč 35.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační, vychází z průměru zveřejněného specialisty na stránce Estheticon.cz. Může se lišit v závislosti na klinice, pacientovi a/nebo složitosti zákroku.

Co je zahrnuto v ceně vaginoplastiky?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se operace podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotné operaci pochvy předchází počáteční odborná konzultace, během níž chirurg s pacientkou probere důvody operace a možná řešení, vyhodnotí zdravotní stav pochvy, rozsah zákroku a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacientky.
 • Předoperační vyšetření: těsně před plastickou operací je provedeno celkové vyšetření zjišťující zdravotní způsobilost pacientky k provedení zákroku.
 • Anestezie: vaginoplastika probíhá v celkové anestezii.
 • Samotný zákrok: operace trvá přibližně 60 minut.
 • Hospitalizace: z důvodů celkové anestezie zůstává pacientka hospitalizována na klinice do druhého dne, poté je propuštěna do domácího ošetření.

Co může zvýšit cenu vaginoplastiky?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Operující chirurg, jeho odbornost, zkušenosti, výsledky a reputace.
 • Klinika, její technické vybavení, lékařské přístroje apod.
 • Pacientka, její zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Například kombinace plastické operace pochvy s dalšími zákroky, jako je labioplastika (plastická operace stydkých pysků) či perineoplastika (plastická operace hráze).

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě vaginoplastiky, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 20.000 Kč, existují i jiné estetické zákroky v oblasti intimních partií – pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Laserová rejuvenace vagíny: cca 12 000 Kč
 • Labioplastika: cca 17 000 Kč
 • Neinvazivní labioplastika: cca 10 000 Kč
 • Liposukce Venušina pahorku: cca 20 100 Kč
 • Plastická operace hráze (perineoplastika): cca 16 000 Kč

Hradí vaginoplastiku pojišťovna?

Plastická operace pochvy spadá do oblasti estetické chirurgie a není proplácena zdravotními pojišťovnami. Pacientky si ji tudíž v plné výši hradí samy.

Existuje možnost financování vaginoplastiky?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Pokud má pacientka zájem o možnost financování plastické operace pochvy, měla by kontaktovat konkrétní kliniku, která tento zákrok provádí a vyžádat si bližší informace o možnosti financování.

Obecná doporučení

Při výběru vhodné kliniky, která odborně provede vaginoplastiku, by se pacientka měla kromě ceny řídit i podle zkušeností a výsledků plastického chirurga, a dále podle recenzí či pocitů jednotlivých pacientek, které operaci prodělaly.

Nabídky pro zákrok Vaginoplastika

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Vaginoplastika. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Exkluzivní sleva 10% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Klinické centrum ISCARE, a získáte slevu 10%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky