Informace o ceně: Vaginoplastika

20.960 Kč
průměr
50
odborníků

Plastická operace pochvy je chirurgický zákrok, při kterém dochází ke zpevnění, zúžení a modelaci vagíny tak, aby její tvar i elasticita co nejvíce odpovídali původnímu stavu. Operací pochvy je možno řešit zdravotní problémy, jako je ztráta pružnosti a ochabnutí poševní stěny – a tím způsobený únik moči (inkontinenci), operace dále výrazně zlepšuje sexuální život ženy a celkově zvyšuje její sebevědomí. Průměrná cena vaginoplastiky je 20.960 Kč.

Vaginoplastika Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 10.000 Kč 22.500 Kč 35.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 30.000 Kč 30.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Praha 9.000 Kč 9.500 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Chotoviny 25.000 Kč 25.000 Kč 25.000 Kč
Ceny ve městě Kladno 9.000 Kč 9.000 Kč 9.000 Kč
Ceny ve městě Kolín 5.000 Kč 7.500 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 10.000 Kč 12.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 10.000 Kč 12.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 27.000 Kč 27.000 Kč 27.000 Kč
Ceny ve městě Ostrov 25.000 Kč 25.000 Kč 25.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 4750 - 15.719 Kč
8 Příběhů
Průměrná cena 15.720 Kč - 26.200 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 26.201 Kč - 39.000 Kč
2 Příběhy

Co je zahrnuto v ceně vaginoplastiky?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se operace podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotné operaci pochvy předchází počáteční odborná konzultace, během níž chirurg s pacientkou probere důvody operace a možná řešení, vyhodnotí zdravotní stav pochvy, rozsah zákroku a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacientky.
 • Předoperační vyšetření: těsně před plastickou operací je provedeno celkové vyšetření zjišťující zdravotní způsobilost pacientky k provedení zákroku.
 • Anestezie: vaginoplastika probíhá v celkové anestezii.
 • Samotný zákrok: operace trvá přibližně 60 minut.
 • Hospitalizace: z důvodů celkové anestezie zůstává pacientka hospitalizována na klinice do druhého dne, poté je propuštěna do domácího ošetření.

Co může zvýšit cenu vaginoplastiky?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Operující chirurg, jeho odbornost, zkušenosti, výsledky a reputace.
 • Klinika, její technické vybavení, lékařské přístroje apod.
 • Pacientka, její zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Například kombinace plastické operace pochvy s dalšími zákroky, jako je labioplastika (plastická operace stydkých pysků) či perineoplastika (plastická operace hráze).

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě vaginoplastiky, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 20.960 Kč, existují i jiné estetické zákroky v oblasti intimních partií – pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Laserová rejuvenace vagíny: cca 12 000 Kč
 • Labioplastika: cca 17 000 Kč
 • Neinvazivní labioplastika: cca 10 000 Kč
 • Liposukce Venušina pahorku: cca 20 100 Kč
 • Plastická operace hráze (perineoplastika): cca 16 000 Kč

Hradí vaginoplastiku pojišťovna?

Plastická operace pochvy spadá do oblasti estetické chirurgie a není proplácena zdravotními pojišťovnami. Pacientky si ji tudíž v plné výši hradí samy.

Existuje možnost financování vaginoplastiky?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Pokud má pacientka zájem o možnost financování plastické operace pochvy, měla by kontaktovat konkrétní kliniku, která tento zákrok provádí a vyžádat si bližší informace o možnosti financování.

Obecná doporučení

Při výběru vhodné kliniky, která odborně provede vaginoplastiku, by se pacientka měla kromě ceny řídit i podle zkušeností a výsledků plastického chirurga, a dále podle recenzí či pocitů jednotlivých pacientek, které operaci prodělaly.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kolik stojí plastika vagíny. Mám čtyři děti a při milování začínám mít problémy nejen já, ale i můj manžel

Dobry den, cena záleží na typu zakroku, který by se prováděl. Doporucuji osobni konzultaci a vysetreni. Zdravi dr vraspirova

3 odpovědi číst dál

Dobrý den,prosím o sdělení zda na vaší klinice provádíte vaginoplastiku a labioplastiku.Oba zákroky najednou.Zároveň Vás žádám o konečnou cenu.Děkuji Stefania Carrer

Vaginoplastika je vágní pojem. Labioplastiky provádím stejně jako perineoplastiky, tedy operace pochvy u žen s poporodním poraněním. Provádět estetický výkon na zdravé pochvě, která ještě nerodila vede k takovým rozikům, že jí nikdy neprovádím. Vždy je ideální provádět labioplastiku a perineoplastiku zvlášť jako separované operace. Vždy první perin ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, zajímala by mě cena chir. zákroku při odstranění zbytků panenské blány. Je to nejen neestetické ale mám pocit, že mi to překáží jak při sexu, tak při zavádění tamponu. Děkuji za odpověď

Dobry den, cena odstraněni zbytku panenské blány je 10000KC. Vše je o vzájemné domluvě s lékařem po vzhlédnuti samotného problému. dr.Roh

3 odpovědi číst dál

Chtěla bych se zeptat jestli je zvětšení bodu G na stálo. četla jsem že orientační cena zákroku je 15.000,-Kč je to pravda? V případě že by zvětšení vydrželo léta měla bych zájem. Děkuji za odpověď Lena

Vážená paní, zákrok stojí 12 000Kč, trvanlivost je4-6 měsíců. V případě zájmu mě kontaktujte. dr. Stratilová www.medest.cz

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU VAGINOPLASTIKA

Bělení intimních partií
Chtěla bych podstoupit laserové bělení intimních partií. Nepodařilo se mi najít lékaře v okolí bydliště...
KackaVik
Poslední komentář: 4. 1. 2021 ·
4
Zkušenosti - operace pochvy
Dobrý den,ráda bych se zeptala nějaké pacientky na opereci pochvy. Našla jsem diskuze o operaci,o bolestech...
Moni
Poslední komentář: 20. 8. 2014 ·
1

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Vaginoplastika. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Velká spokojenost s dokonalým výsledkem, měla jsem se odhodlat již dávno. Naprosto profesionální přístup, MUDr. Svoboda velmi příjemný člověk, diskrétní a přátelské prostředí kliniky v Kolíně. Velmi mě překvapila minimální bolestivost po zákroku. Velké díky všem zaměstnancům sanatoria, především paní ředitelce Vaňkové. V uváděné ceně zohledňuji všechna předoperační vyšetření a cestovné (vstupní konzultace, pooperační kontroly), jelikož Praha a Kolín je poměrně dost vzdálen od místa bydliště. Považuji ji za naprosto adekvátní výsledku a výběru operatéra.

Cena 40.000 Kč

Na tyto sezení docházím pravidelně po týdnu a nyní mi zbývá ještě jedno poslední.Musím říct, že jsem neuvěřitelně nadšená z pofesionálního přístupu sestřičky a celého týmu.Příjemné prostředí se kloubí s milým a absolutně komfortním zacházením.Ošetření přístrojem je bezbolestné, příjemné s nulovým omezením po jednotlivém sezení.Už po první návštěvě jsem cítila pozitivní změnu a teď po třetím vidím rozdíl i na první pohled. Jako maminka po porodu velice doporučuji.

Cena 12.000 Kč

Dnes jsem 2 měsíce po vaginoplastice a labioplastice. Byla jsem na kontrole po "šestinedělí" a prvním sexu. Já i můj manžel jsem nadšení, je to opravdu velký rozdíl. Tímto bych chtěla poděkovat doktorům Ventrubům :-) Panu profesorovi Ventrubovi, který mi prováděl zúžení vaginy i se svalem a úpravu poševního vchodu, protože po dvou porodech jsem "to" měla ve vnitř dosti velké. A také díky patří doktorovi Ventrubovi mladšímu, který mi upravil malé stydké pysky a dal i tuk do velkých pysků. Zároveň velké díky patří celému týmu Vclinic. Vřele doporučuji, jsem moc spokojená.

Cena 55.000 Kč

Jsem velmi spokojená s výsledkem. Je to osm týdnů od operace. Dnes jsem byla na kontrole u pana doktora Ventruby a vše je v pořádku. Mám po komplikovaném porodu a manžela jsem při sexu vůbec necítila. Zkusila jsem opakovaně výplň i vaginální laser a výsledek nebyl žádný. Byla jsem na klinice na doporučení a jsem za to velmi vděčná. I já budu V-clinic doporučovat. Děkuji.

Cena 27.500 Kč

V září 2018 jsem absolvovala vaginoplastiku a jsem velice spokojená . Upřímně řečeno a po pravdě sex je teď lepší než před dětmi a to mám 2. Právě po druhém dítěti jsem měla velké problémy ze sexu jsem neměla nic . A jsem moc ráda ,že jsem našla pana Mudr. Tomáše K. , který mě pomohl . Moc ,moc mu děkuju za jeho přístup a že se zase cítím jako žena . Rekonvalescence po operaci je jako po porodu 6 týdnů a to známe všechny co máme děti , tak se toho není třeba bát . Stojí to za to . Doporučuju . Za mě nejlepší rozhodnutí co jsem udělala . Děkuju pane doktore .

Cena 22.000 Kč