Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické oddělení

Žádné recenze
Příbram
Chirurgické oddělení Oblastní nemocnice Příbram zajišťuje komplexní chirurgickou péči, a to jak v oblasti všeobecné, tak břišní či cévní chirurgie. Najdeme zde špičkové přístrojové vybavení, ale i zkušený tým odborníků. Oddělení také pravidelně spolupracuje s dalšími odbornými pracovišti. Za zmínku rozhodně stojí fakt, že zde funguje endokrinologické centrum – jedná se o specializované pracoviště, které se zaměřuje na operace štítné žlázy... (operace křečových žil Příbram)

MUDr. Milan Bartášek

(1) 100 % doporučuje
Příbram
MUDr. Milan Bartášek je specialista v oboru chirurgie. V roce 1993 úspěšně dokončil studium na 2. Lékařské fakultě Karlovy Univerzity v Praze. Již během studia na univerzitě se zaměřoval zejména na cévní chirurgii. V tomto směru poté podnikl také několik zahraničních stáží, kde se zejména v Německu a USA věnoval práci na klinikách, jež se blíže specializovaly na cévní chirurgii. Poté, co odpromoval, začal pracovat na Oddělení... (odstranění křečových žil Příbram)

BB Klinik, s. r. o.

Žádné recenze
Příbram
Profil zařízeníNaše soukromé nestátní zdravotnické zařízení BB Klinik, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti chirurgie, rehabilitace, radiodiagnostiky a dalších zdravotních oborů.Naše moderně vybavené pracoviště se nachází v areálu kompletně renovované III. Polikliniky v Příbrami - Zdaboř.Garanty odborné péče a poskytovaných služeb jsou lékaři s dlouhodobými zkušenostmi a praxí v oboru.ChirurgieOdbornými garanty pro chirurgii jsou MUDr. Karel... (odstranění křečových žil Příbram)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Slovensko
  • Kolumbie
  • Španělsko
  • Německo
  • Rakousko

Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické a cévní oddělení

Žádné recenze
Příbram
Cévní chirurgii zajišťuje v Oblastní nemocnici Příbram chirurgické oddělení, to však provozuje i specializovanou ambulanci cévní chirurgie. Ambulance cévní chirurgie je umístěna v areálu I, pavilonu D3, konkrétně pak v přízemí. Ambulance funguje od pondělí do pátku. Ordinuje zde několik lékařů, kteří se zde pravidelně střídají. Lůžkové oddělení pak zajišťuje celé spektrum zákroků z oblasti cévní chirurgie. Jsou zde realizovány jak... (odstranění křečových žil Příbram)