Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

Napište nám

Recenze (3)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 14.2.2013
Spokojený/á     

Doporučuji každému,přístup vašich pracovníků je příkladný . Za naši rodinu patří velký dík panu primáři MUDr.Šajnarovi, který provedl operace dvou totálních endoprotéz kolen u mého manžela. Vše proběhlo bez komplikací a... navíc ke spokojenosti přispěla i skvělá péče fyzioterapeutky a ostatních zdravotníků. Díky všem, kteří odvedli dobrou práci a již dnes víme,že se s důvěrou obrátíme na vaše zařízení v případě dalších zdravotních problémů. Přeji mnoho spokojených pacientů Jarmila Vrtáčková Více 

Profil - Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

Více o nás

Profil zařízení:

Nemocnice svaté Zdislavy, a.s. patří k jedinému soukromému lůžkovému zdravotnickému zařízení, které se nachází na Vysočině. Klientům je zde poskytována všestranná zdravotní péče a služby přesně tak, jak se sluší a patří.

Nemocnice svaté Zdislavy, a.s. slouží klientům z Velkého Meziříčí, také jeho blízkého okolí a respektive všem lidem z jihovýchodu Vysočiny. Je však často vyhledávána pacienty z celé České republiky i ze sousedních států. 

Nedílnou součástí nemocnice je vysoce erudovaný tým odborníků, který provádí specializované zákroky. Mezi takové zákroky či výkony se řadí třeba náhrady velkých kloubů nebo miniinvazivní bandáž žaludku, která řeší a léčí obezitu. Nemocnice se však snaží nabídnout všestranné zdravotní služby určené pro lidi z kraje a celý region.

Nemocnice svaté Zdislavy, a.s. se pyšní velmi dobrou ekonomickou situací - již spoustu let působí bez sanací, dotací z veřejného rozpočtu a zejména bez dluhů. Snaží se tak poukázat na kvalitní zdravotní péči, která jde ruku v ruce se správným ekonomickým jednáním. A především z tohoto důvodu je Nemocnice svaté Zdislavy, a.s. nezbytným a nenahraditelným prvkem zdravotnických pracovišť, a to nejen na Vysočině, ale také v rámci celé České republiky. 

Nemocnice svaté Zdislavy, a.s. nabízí svým klientům zdravotní péči na těchto pracovištích:

Bariatrická a obezitologická ambulance

Ambulance se blíže specializuje především na léčbu obezity takzvanou ajdustabilní bandáží žaludku.

Bariatrická poradna probíhá každou středu od 12.00 - 14.00 hod. v prostorách chirurgické ambulance.

Urologická ambulance

 

Chirurgické oddělení

Chirurgické oddělení prošlo nedávno rekonstrukcí. Klienti mohou podstoupit léčbu v oblasti všeobecné chirurgie, cevní chirurgie a také se zde provádí specializované chirurgické výkony, jako je například operace štítné žlázy.

Ortopedické oddělení

Ortopedické oddělení se specializuje na oblast traumatologie, revmatochirurgie, chirurgie nohy, také na artroskopické operace nebo náhrady velkých kloubů apod.

Interní oddělení
 
Centrum robotické chirurgie Vysočina

Centrum nabízí miniinvazivní operační zákroky, které jsou vykonávány pomocí robotického systému DaVinci.

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dupuytrenova kontraktura
Laparoskopická bandáž žaludku
Léčba křečových žil (varixů)
Odstranění znamének, kožních výrůstků
Syndrom karpálního tunelu
Tubulizace žaludku

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Mostiště 93
59401 Velké Meziříčí
Česká republika