Labioplastika krvácení, menstruace a otok

Mia921369
Mia921369
24. 6. 2020 · Poslední odpověď: 25. 6. 2020

Dobrý den, jsem 4.den po zákroku a dnes mi začalo slabé krvácení pod klitorisem. Po wc jdu hned osprchovat studenou vodou a spadne pár kapek krve s malinkou cuckou (jako kdyby byla menstruace). Je to normální? Možná položím hloupou otázku, ale jak mohu poznat menstruaci od právě slabého krvácení? Menstruaci mám mít v termínu za 6 dní, je možné, že se mi to spustí takhle dřív? Pobolívá mě břicho a záda, což je typické, ze před menstruaci se mi tyto bolesti objeví. Dále bych chtěla znát názor, zda je tento aktuální stav v pořádku? Jelikož jedna strana je trošku oteklá a podtím, takový břídek. Přidám více fotek z důvodu světla. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobry den, kdy jste byla v narkoze tak ta mohla skratit cyklus. Na fotce to vypada, ze povolil steh, nebo praskl v danem miste a z toho mista by jste mohla slabe krvacet, tak jak to popisujete. Jeste blizsi fotku nemuzete udelat. Dr. Rohacova

Je to čerstvý pooperační stav. Doporučuji vyčkat a po menses ( nebo za 14 dní) kontrola u Vašeho lékaře.
Předpokládám, že bude potřebná korekce operačního výkonu

S pozdravem
Dörr

V současné době si nedělejte starosti zda mírné krvácení je z ran, což bývá, nebo z menstruace. Spíše si vsadím na menses, neboť uvádíte problémy s břichem podobné menses. Často se stane, že stresem ze strachu z operace začne žena menstruovat mimo termín. Ten laplík bych hodnotil tak 3 m. po operaci. Ale dá se to i po roce opravit, tak buďte bez starosti. Jinak výsledek nevypadá špatně. (skoro, jako, kdybych to dělal já :-) )
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2016
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2009
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2020
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 4. 2018
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 6. 2012
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2021
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 11. 2023
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 2. 2020
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 2. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi