U paní doktorky jsem podstoupila vyplnění propadlých kruhů p...

U paní doktorky jsem podstoupila vyplnění propadlých kruhů p...

U paní doktorky jsem podstoupila vyplnění propadlých kruhů pod očima. Zákrok byl velice rychlý a skoro bezbolestný. Trochu bolelo pouze vpíchnutí kanyly, kterou je látka dopravována na místo určení, ale dá se to vydržet, asi jako odběr krve. Ihned po aplikaci byl vidět rozdíl. Že vypadám "nějak dobře" si dokonce všimlo několik lidí z okolí :)

Zobrazit příspěvky40 Skrýt příspěvky40

Dobrý den, Misu,

byla jste na podobném zákroku poprvé? Výsledek vypadá skvěle - mám podobný problém a po shlédnutí vašich fotografií, jste mě téměř přesvědčila s tím něco dělat.

Jak dlouho by měl výsledek vydržet?

Díky za info, Michaela.

Reakce na Michaela

Dobrý den, Michaelo!

na zákroku jsem byla poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Efekt bohužel není trvalý, měl by měl vydržet zhruba rok, výsledek zato však opravdu stojí. Až si říkám, že jsem se měla rozhoupat dřív :) Takže za mne - neváhejte! :)

Mějte se!
m.

Reakce na Misu

ahojky a čím byla výplň provedená?Děkuji...

Reakce na evinka

Teosyal Redensity II

Reakce na Misu

Děkuji!

Reakce na Misu

Dobrý den chtěla bych se zeptat, apkilkuje se tento přípravek do rtu vydrží taky rok Děkuji za odpověd

Reakce na Misu

Dajte nám *prosím* vedieť, ak začnete mat nežiaduce efekty. Ďakujem.

Reakce na Damouse8it

Teď to jsou tři roky a nežádoucí efekty žádné. Zatím se stále chystám objednat se na další, už by to možná chtělo, ale donedávna jsem kojila, tak jsem chtěla počkat.

Reakce na Misu

dobry den muzu se prosim zeptat na cenu?

Reakce na alzbeta

Dobry den, 7,5 tis

U akej doktorky si bola? Please. A dik. :)

Reakce na Stella

MUDr Terzijská, Slovanský dům, Na Příkopě :)

Reakce na Misu

Ďakujem. A cena?

Reakce na Stella

Už som ju zbadala :)

Nezůstali Vám pod očima nějaké zatvrdlinky, mě po princessu ano a už se jí nemohu zbavit

Reakce na Monikulinka

Mně teda naštěstí ne. Mám pocit, že se místo musí po aplikaci masírovat, ale už si to nevybavuju přesně, je to už delší doba.

Reakce na Monikulinka

aj mne. 4 roky.

Reakce na Damouse8it

Vy jste měla taky zatvrdlinky po Princess filler??

Reakce na Monikulinka

Mne po juvederm. 4 roky. Modré a veľké ako 5 koruna.

Misu který preparát použil lékař při doplnění vašich spodních víček ? Hyalka ?nebo jiný ?jak dlouho vám efekt vydrží ? Mnohokrát děkuji za vaši odpověď ..s pozdravem Lenka

Reakce na Lenka

Měla jsem teosyal redensity II, už to jsou tři roky. Řekla bych, že se to vytrácí postupně, už bych znovu potřebovala (chystám se, v mezičase proběhlo těhotenství a kojení), ale určitě teď nemám tak strašné kruhy jako dřív, tak je možné, že nějaké stopové množství se ještě drží :)) Ten rok to vydrží určitě super.

Reakce na Misu

Dobrý den ,chystám se na ně taky ,takže vám to vydrželo docela dlouho..Pan doktor psal ,že dva roky ja se dočetla 12 měsíců...A bolelo to ?

Reakce na Sonia

Dobrý den, trochu bolelo vpíchnutí té kanyly. Samotné vstřikování látky už jsem necítila a ani nic po zákroku.

Reakce na Misu

Děkují a nějaké modřiny byli ja na ty oči taky trpím ,už jsem byla před lety na spodní víčka a mám vaky zas

Misu, vyzerá to výborne! Prosím, u koho konkrétne si bola? Napíš prosím, meno lekárky, kliniku. Ďakujem.

Reakce na Stella

Doktorka Terzijská (ve Slovanském domě), Teosyal Redensity II

Na oči a hluboké vrásky na čele je to zatím nejlepší materiál, ale fakt je, že výdrž může být až 3x delší než se uvádí. Jsem moc spokojená již víc ne 15 let.

Reakce na JanaKOláčková

Opět dotazy na kruhy a propadliny pod očima...Na oblast kolem očí mám skutečně nejlepší výsledky s výplní s kyselinou hyaluronovou Teosyal Redensity II. Nemusíte se bát, že je výplň nestabilní, či se neúměrně rychle odbourává, naopak. V průměru můžete počítat s roční výdrží, ale někdo materiál metabolizuje pomaleji, efekt vyhlazení očního okolí může být i delší. Po aplikaci je pouze potřeba tlaková masáž oblasti, modřinky se díky aplikaci kanylovou technikou téměř nedělají a pokud se tato výplň píchne správně nemusíte se bát ani prosvítání ani hrudek. Velmi toto ošetření doporučuji, pohled pak není unavený, tvář získá mladistvější výraz...
Hezký den, dr. Terzijská

Reakce na MUDr. Věra Terzijská

Dobrý den paní doktorko, cca před necelým rokem jsem si právě kvůli vpadlým kruhům pod očima nechala aplikovat Metacryll. Paní doktorka mi je prý pro mladší vzhled vpíchla i do rtů a nosoretních rýh. Drobné hrudky ve rtech jsou v pohodě není to nic dramatického, ale jsou tam. Každopádně kruhy zůstaly a dle okolí jsem dle tváře prý hodně přibrala. Výplně totiž asi opravdu mají efekt, ale ne na místě, kde je mám já, protože teď opravdu vypadám jak buřt :-( navíc to jsou trvalé výplně, takže už s tím nic neudělá, ale kruhy bych chtěla nějak řešit. Mělo by tedy cenu nechat si aplikovat teosyal redensity II? A nebyla by nějaká kontraindikace kvůli Metacryllu? Děkuji

Reakce na filimate

Také jsem si kdysi pod oči nechala aplikovat metacrill! Bohužel po 2,5 letech mi tyto místa otekla a udělaly se mi hrudky a bulky. Zachránila mě jedna úžasná lékařka, která mě ty boule operovala a metacrill mi vyjmula. Nyní mám, ale bohužel pod očima prohlubně a jizvy. Jinak to nešlo ven. Ráda bych se toho též zbavila, ale moc se bojím už vyplní!

Reakce na Jana

Doporučuji restylan perlan a hodně dobrý výběr lékaře, který to umí píchnout!

Reakce na Jana

Jani mohla by jste mi na e-mail poslat foto? stačí jen ty oči. (z důvodu ochrany soukromí email smazán) díky

Reakce na filimate

Dle mého můžete.Kdysi jsem byla u dr.Němečkové taky na Metacryll a na dopich jsem měla přijít až za 2-3 měs.Protože jsem ale potřebovala vypadat lépe už dříve /šla jsem na svatbu / tak jsem se jí ptala jestli si mohu po Metacryllu na ret dát kys.hyaluronovou a řekla,že vstřebatelný materiál si mohu dát /na Metacryl./

Reakce na Mendy

Děkuji, ale já jsem v tuto paní doktorku totálně ztratila důvěru. Nevěřím ji, protože mě ani podobnę postiženým již nedokázala pomoct. Oč horší je, že jsem po této zkušenosti nejen poškozená esteticky, ale bohužel i zdravotně s očima.

Reakce na filimate

...co se týče Metacrillu: je třeba si uvědomit, že to není vstřebatelný materiál. A jako takový sebou nese samozřejmě rizika, ať už posun v místě umístění či vrůstání do tkáně a tím změnu tvaru nebo změnu rysů díky nepřesné aplikaci a vzhledem k trvanlivosti materiálu se s tím již nedá nic dělat. Vyjma zásahu plastického chirurga a i to s obtížemi. Proto zásadně doporučuji používat vstřebatelné materiály v čele s kyselinou hyaluronovou. Současná technologie výroby těchto výplní významně prodlužuje jejich životnost a přitom se kyselina hyaluronová chová ve tkáni naprosto přirozeně, jde o biologický materiál, kterým umíme krásně tvář modelovat, hydratovat kůži a navíc při ev. nepřesné aplikaci se dá opět biologicky rozpustit, takže nedochází k nepřirozeným a trvalým deformitám. Pokud máte na tváři nějaké propadliny, ať už vstřebáváním podkožního tuku v důsledku stárnutí nebo klasické kruhy pod očima nebo hluboké rýhy, vrásky, přijďte se na renomované pracoviště ukázat a uvidíte, jak snadno Vás těchto problémů pomocí výplní s kyselinou hyaluronovou zbavíme :)
Zdravím a přeji pěkné léto, dr. Terzijská

Reakce na MUDr. Věra Terzijská

Kéž by to uměli takto vysvětlit všichni lékaři a připustit rizika s tím spojená. Osobně bych do nevstřebatelných matriálů nešla a KHU je opravdu výborné řešení. Děkuji.

Vypadáte opravdu úžasně :).

Dobrý den , také bych ráda podstoupila vyplnění kruhů pod očima . Mohu vědět jak dlouho by to mělo asi vydržet ? děkuji Hanka

Reakce na viki

Záleží na materiálu. Používám Perlan a vydrží to až 1-2 roky, i pak je ale pokožka zachovalá. Cena je cca 8 000.

Misu,jak dlouho vypln vydrží??zajímalo by mne ,jestli je to vhodne na jemné vrásky okolo očí.A o jakou látku šlo.děkuji.

Tady ten konkrétní přípravek je myslím jen…

Tady ten konkrétní přípravek je myslím jen na kruhy pod očima. Už máte zvětšení rtů za sebou? Bolelo? Jak dlouho to vydrželo?

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2

Cobrý den , trápí mě také kruhy pod očima , mohu poprosit jak dlouho vám výplň vydrží a u jaké doktorky jste byla ? Děkuji H

Reakce na viki

Dobrý den, nyní je to téměř 2,5 roku od první aplikace a řekla bych, že byly kruhy rozhodně stále méně viditelné, než na začátku. Přesto jsem zrovna v minulém týdnu podstoupila druhou aplikaci a jsem opět nadšená. Paní doktorku Terzijskou jsem tentokrát navštívila spíše kvůli vráskám na čele a jejich vyplnění botoxem. Kruhy by asi ještě počkaly, ale vzaly jsme to při jednom (na kruhy látka Theosial).