MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.

MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.

Žádné recenze
Ohodnotit
Soukopova 5, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.
MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D. v současnosti zastává post primáře Centra miniinvazivní chirurgie v zařízení SurGal Clinic v Brně. Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, studium úspěšně zakončil v roce 1996. Již v roce 1999 získal I. atestaci (obor všeobecná chirurgie), v roce 2005 pak získal atestaci II. stupně. Titul Ph.D. vlastní od roku 2011.

V minulosti působil v celé řadě zdravotnických zařízení. Jako příklad můžeme zmínit NsP Nový Jičín (oddělení chirurgie), II. chirurgickou kliniku LF MU a FN u sv. Anny v Brně, či zařízení Top Moravia Health v Brně.

Zúčastnil se však také několika zahraničních stáží. Ty proběhly například v Londýně, New Yorku, Paříži či Lyonu.

Je zároveň členem několika odborných společností, a to jak českých, tak zahraničních. Konkrétně je členem České chirurgické společnosti (ČCHS), Sekce miniinvazivní chirurgie ČCHS a Sekce bariatrické chirurgie ČCHS. Ze zahraničních společností pak můžeme zmínit IFSO (The International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders), EHS (The European Hernia Society) a EAES (The European Association for Endoscopic Surgery).

Zmíníme také, že se tento lékař věnuje publikační činnosti.

Specializací MUDr. Jiřího Jeřábka, Ph.D. je všeobecná chirurgie v plném rozsahu se zaměřením na miniinvazivní techniky. Od roku 2006 se zaměřuje také na robotickou chirurgii – tímto způsobem operuje onemocnění střev, žaludku a nadledvin.

Tento lékař se věnuje i výzkumu – v něm se zaměřuje konkrétně na operativní řešení kýl (tříselných a kýl v jizvě).

Centrum SurGal Clinic nabízí zdravotní péči zaměřenou hned na několik oborů – mezi ty patří například chirurgie, interní medicína, plastická chirurgie či rehabilitace. Zařízení se nachází v Brně.

Centrum miniinvazivní chirurgie bylo založeno v roce 2014. Zaměřuje se na diagnostiku a léčbu břišní kýly, žlučníku a dalších specifických onemocnění. Prioritou tohoto oddělení je zkrácení doby hospitalizace na co nejkratší dobu (ideálně 1 den) a také co nejrychlejší návrat pacienta do běžného života. Najdeme zde moderní technologické vybavení včetně 3D laparoskopické sestavy.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1994

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Bariatrická chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.