MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.

MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.

Žádné recenze
Ohodnotit
Soukopova 5, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.
MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.
Žádné recenze

Informace

  • 1349 návštěv profilu

MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D. v současnosti zastává post primáře Centra miniinvazivní chirurgie v zařízení SurGal Clinic v Brně. Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, studium úspěšně zakončil v roce 1996. Již v roce 1999 získal I. atestaci (obor všeobecná chirurgie), v roce 2005 pak získal atestaci II. stupně. Titul Ph.D. vlastní od roku 2011.

V minulosti působil v celé řadě zdravotnických zařízení. Jako příklad můžeme zmínit NsP Nový Jičín (oddělení chirurgie), II. chirurgickou kliniku LF MU a FN u sv. Anny v Brně, či zařízení Top Moravia Health v Brně.

Zúčastnil se však také několika zahraničních stáží. Ty proběhly například v Londýně, New Yorku, Paříži či Lyonu.

Je zároveň členem několika odborných společností, a to jak českých, tak zahraničních. Konkrétně je členem České chirurgické společnosti (ČCHS), Sekce miniinvazivní chirurgie ČCHS a Sekce bariatrické chirurgie ČCHS. Ze zahraničních společností pak můžeme zmínit IFSO (The International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders), EHS (The European Hernia Society) a EAES (The European Association for Endoscopic Surgery).

Zmíníme také, že se tento lékař věnuje publikační činnosti.

Specializací MUDr. Jiřího Jeřábka, Ph.D. je všeobecná chirurgie v plném rozsahu se zaměřením na miniinvazivní techniky. Od roku 2006 se zaměřuje také na robotickou chirurgii – tímto způsobem operuje onemocnění střev, žaludku a nadledvin.

Tento lékař se věnuje i výzkumu – v něm se zaměřuje konkrétně na operativní řešení kýl (tříselných a kýl v jizvě).

Centrum SurGal Clinic nabízí zdravotní péči zaměřenou hned na několik oborů – mezi ty patří například chirurgie, interní medicína, plastická chirurgie či rehabilitace. Zařízení se nachází v Brně.

Centrum miniinvazivní chirurgie bylo založeno v roce 2014. Zaměřuje se na diagnostiku a léčbu břišní kýly, žlučníku a dalších specifických onemocnění. Prioritou tohoto oddělení je zkrácení doby hospitalizace na co nejkratší dobu (ideálně 1 den) a také co nejrychlejší návrat pacienta do běžného života. Najdeme zde moderní technologické vybavení včetně 3D laparoskopické sestavy.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1994

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Bariatrická chirurgie

Požádejte: MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!