Odborníci v okolí

MUDr. Pavel Kurial
Plastická chirurgie, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
59 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Pavel Kurial
Plastická chirurgie, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
59 recenzí
Více

Nemocnice - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Nemocnice - Chirurgické oddělení již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 15.10.2012
Spokojený/á     

Chtěli bychom zde vyzdvihnout vynikající výkon,při těžké operaci naší maminky,paní Merglové(79).Celý tým chirurgického odd.B v CB,pod vedením primáře Loudy, ošetřujícího lékaře Krbce a velice příjemných sestřiček zde pro...vedl výbornou práci,za kterou jim moc děkujeme. Miroslav Mergl(syn) a Ivana Moravová(dcera). Více 

Profil - Nemocnice - Chirurgické oddělení

Uvítání

Víteje na profilu chirurgického oddělení  Nemocnice České Budějovice, které je zaměřené na ambulantní i lůžkovou péči chirurgickou péči o pacienty po úrazech či s onemocněním.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci ambulance se kromě standardní chirurgie zaměřujeme také na ultrazvuková vyšetření. Provádíme zejména operace v dutině břišní. Spolupracujeme ale také se specialisty z oddělení interny, onkologie, mamologie nebo gastroenterology s s jejich pomocí se podílíme i na jiných zákrocích.

Pokud je to možné, provádíme operace šetrnou moderní metodou, tedy laparoskopicky.

Staráme se také o dětské pacienty a velkou tradici u nás má i cévní chirurgie.

Profesní filozofie

Důležitá je pro nás spolupráce mezi jednotlivými odděleními, díky které můžeme pacientům ještě lépe pomoci zvládnout jejich zdravotní problémy.

Naše klinika

Naše oddělení vede MUDr. Petr Pták, Ph.D. a jeho zástupci jsou MUDr. Pavel Kožnar a MUDr. Milan Kobza. Jako vrchní sestra u nás pracuje Mgr. Magdaléna Hálová.

Naše oddělení čítá 121 lůžek. Působí zde více než 20 zkušených lékařů a přes 80 vyškolených zdravotních sester.

Historie kliniky

od roku 1980 naše chirurgické oddělení intenzivně spolupracuje s dalšími pracovišti nemocnice. v roce 1999 jsme společně se specialisty na nukleární medicínu úspěšně operovali karcinom prsu. Jedná se o tzv. chirurgii sentinelové uzliny, která se nyní v 21. století při léčbě rakoviny prsu běžně uplatňuje. Je totiž pro pacientky šetrnější a méně riziková.

Konzultace u nás

Chirurgické oddělení funguje 24 hodin denně, a to včetně ambulance. Na další specializované ambulance je ale nutné se předem objednat. Jejich ordinační hodiny najdete na našich webových stránkách.

Zajímavosti

Mnoho zajímavých informací se dozvíte také ve videu o našem oddělení, které je dostupné na webu nemocnice,

Více o nás

V areálu nás najdete v pavilonu C. Nemocnice sídlí v ulici Boženy Němcové. Bez problému se k nám dostanete MHD, přímo u areálu je autobusová a trolejbusová zastávka nemocnice, kam jezdí hned několik linek. Pokud zvolíte dopravu vlastním vozem, doporučujeme využít hrazené parkoviště u Horního areálu nemocnice,

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Boženy Němcové 54
37087 České Budějovice
Česká republika

Jste Nemocnice - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com