MUDr. Josef Pokorný - RVmedCentrum

MUDr. Josef Pokorný - RVmedCentrum

Žádné recenze
Ohodnotit
Horní lán 1310/10A, Olomouc, Olomoucký kraj
MUDr. Josef Pokorný - RVmedCentrum
MUDr. Josef Pokorný - RVmedCentrum
Žádné recenze

Informace

MUDr. Josef Pokorný absolvoval studium všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia pracoval na Klinice otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Od roku 2000 do 2009 dokonce vykonával funkci vedoucího lékaře oddělení Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Na univerzitním pracovišti získal mnoho chirurgických zkušeností a dovedností. Od roku 2009 až dosud je sekundárním lékařem Oddělení otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ve Vojenské nemocnici v Olomouci. Od roku 2016 pracuje také na soukromé klinice RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. Úspěšně složi atestaci z otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Je držitelem licence v oboru otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku a diplomu pro celoživotního vzdělávání lékařů ČLK. Absolvoval spoustu stáží v nemocnicích po celé České i Slovenské republice.

MUDr. Josef Pokorný je zkušeným diagnostikem a operatérem s dlouholetou chirurgickou praxí z Fakultní nemocnice a Vojenské nemocnice v Olomouci. Specializuje se zejména na operační zákroky ušních boltců (otoplastika), nosní přepážky (septoplastika), také na operace z oblasti funkčí chirurgie hlavy a krku a na operace chrápání (LAUP, RAUP, somnoplastika). Dále se věnuje operacím nosních dutin a nosních polypů (FESS) a pomocí laseru odstraňuje chronické a alergické rýmy.

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. sídlí v Olomoucí a poskytuje služby z oblasti plastické chirurgie, otorinolaryngologie a estetické dermatologie. Součástí je také beauty a laserové centrum. Filozofií kliniky je špičková péče od profesionálních lékařů s dlouholetou praxí za využití těch nejnovějších metod a přístrojů.

Pacienti se na konzultaci k MUDr. Josefu Pokornému mohou objednat:

  • osobně v recepci kliniky RVmedCentrum
  • vyplněním a odesláním kontaktního formuláře

Pacienti jsou recepcí objednáni ke konkrétnímu lékaři. Během konzultace se stanoví datum zákroku a následně klienti obdrží lékařskou zprávu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.