MUDr. Jan Kučera, Ph.D.

MUDr. Jan Kučera, Ph.D.

(8 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10 , Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jan Kučera, Ph.D.
MUDr. Jan Kučera, Ph.D.
(8 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jan Kučera je specialistou v oboru dermatovenerologie. Vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kterou úspěšně zakončil v roce 2013. Již během svého studia všeobecného lékařství absolvoval stáže na dermatovenerologii, v této době též vyjel na výměnný pobyt v zahraničí (Francie) a zúčastnil se klinických stáží v oboru chirurgie (Tunis a Ghana). Po dostudování získal praxi v dermatovenerologii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde též složil atestaci v tomto oboru. V rámci postgraduálního studia se MUDr. Jan Kučera věnoval malignímu melanomu a kožním fibroblastům a jeho práci vedl držitel ceny Česká hlava z roku 2002, profesor Smetana. MUDr. Jan Kučera se věnuje nejen přednáškové, ale i publikační činnosti. Je pravidelným účastníkem domácích i zahraničních konferencí a seminářů. Je členem České lékařské společnosti, České dermatovenerologické společnosti a České akademie dermatovenerologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Jan Kučera se specializuje na obor dermatovenerologie Na klinice Perfect Clinic, kde pracuje, jsou dostupné následující zákroky estetické dermatologie: odstranění znamének a kožních výrůstků, odstranění žilek a korekce jizev, chemický peeling, rejuvenace CO2 laserem, léčba akné laserem, omlazení pleti, mezoterapie očního okolí či vlasové kštice, plazmaterapie, a další ošetření a zákroky, které zlepšují vzhled pleti se známkami stárnutí.

Naše ordinace

MUDr. Jan Kučera spolupracuje na klinice Perfect Clinic s odborníky z mnoha oborů, především plastické chirurgie, dermatologie, cévní chirurgie, a jiných. Mezi jeho kolegy patří:

  • MUDr. Roman Kufa - vedoucí lékař, plastický chirurg
  • MUDr. Věra Terzijská - dermatolog a garant péče
  • MUDr. Lucia Mansfeldová - dermatolog
  • MUDr. Jakub Miletín - plastický chirurg
  • MUDr. Pavel Kobzík - plastický chirurg
  • MUDr. Jiří Ferra - plastický chirurg

Perfect Clinic

Perfect Clinic je klinika, sídlící na Praze, která má další dvě pobočky v Brně a v Liberci. Klinika využívá znalostí a praxe týmu zkušeného týmu lékařů, aby poskytovala tu nejkvalitnější péči v rámci plastické a estetické chirurgie, dermatologie, cévní chirurgie, spánkové medicíny a mamologie. Perfect Clinic nabízí širokou škálu operací a zákroků, ze které si může vybrat doslova každý.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (8)

5.0
8 Recenzí · 100 % doporučuje
Kyselina hyaluronová

Podstoupila jsem u pana doktora vypln rtu a brady kyselinou hyaluronovou, s vysledkem jsem naprosto spokojena, pan doktor byl velmi profesionalni a mily. Rozhodne doporucuji :)

Pan doktor Jan Kučera je vynikající odborník. Pokaždé mi vše důkladně vysvětlil a veškeré zákroky dopadly podle mého očekávání.

Výplně rty, brada, líce a botulotoxin čelo. Super komunikace a perfektní výsledek. Doktor Kučera působí že se vyzná a mám k němu důvěru.

Dlouho mě trápily povadlé tváře, a tak jsem se před půl rokem rozhodla pro niťový lifting. Ihned po ošetření byl vzhled tváří moc pěkný. Čekala jsem ale s recenzí, protože jsem byla zvědavá, jak se ošetření bude vyvíjet. A jsem stále nadšená, protože...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (16)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.