MUDr. Viktor Fiker

MUDr. Viktor Fiker

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Komenského 519/7, Liberec, Liberecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1153970181
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Viktor Fiker
MUDr. Viktor Fiker
(6 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Viktor Fiker

získal titul na 3. lékařské fakultě UK v Praze, kde úspěšně v roce 2009 ukončil studijní program Všeobecného lékařství s preventivním zaměřením. Při studiu stačil ještě své dovednosti rozšířit na dvou stážích v zahraničí, kde strávil dohromady dva roky.

Přiročním studijním pobytu na klinikách v Gemoně a Terstu v severní Itálii se intenzivně věnoval plastické chirurgii. Druhý rok strávil v nizozemském Maastrichu, během studia působil i v německém Aachenu. Díky těmto stážím mluví velmi dobře italsky a německy.

Po ukončení studia přesídlil pracovně na deset let do Německa, tam se věnoval zejména plastické chirurgii, rovněž chirurgii rekonstrukční, popáleninové a chirurgii ruky a prsou. Mimo to jezdil získávat zkušenosti do Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie do Vysokého nad Jizerou. Často se účastní mezinárodních kongresů, na kterých rád prezentuje vlastní poznatky a je členem České i Německé lékařské komory.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Fiker pracuje pro libereckou pobočku Perfect Clinic, kde se věnuje výhradně plastické chirurgii. Náplní jeho práce jsou konzultace s pacienty a ambulantní služby týkající se zákroků plastické estetické chirurgie. Jde zejména o operace v lokální anestezii,např. plastiky očních víček, učních boltců, rtů, liposukci či úpravu intimních partií - labioplastiku. Dále na klinice v Liberci mohou klienti podstoupit soft lifting obličeje, redukci vrásek či doplnění objemu pomocí obličejových výplní vlastním tukem, kyselinou hyaluronovou či botulotoxinovými injekcemi. Vyhledávané jsou i korekce jizev a chirurgické odstranění kožních výrůstků.

Klinika Perfect Clinic vLiberci

Pobočka v Liberci je kompletně moderně vybavená. Samozřejmostí je zákrokový sál se špičkovými technologiemi sloužící pro ambulantní zákroky a konzultační ordinace. Perfect Clinic si potrpí také na svém designu, který se prolíná do komfortních čekáren, které jsou vybaveny plazmovou obrazovkou, šatnou, toaletou i Wi-Fi připojením.

Všeobecnou filozofií kliniky je nabídnout klientům vysokou erudici pracovníků, moderní metody, komfort a bezpečnost, jistotou je také pooperační péče.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

  • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

  • Specialista

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (6)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nedávno jsem u pana doktora Fikera podstoupila augmentaci prsou. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Pan doktor si zaslouží samou chválu, nejen, že je velmi šikovný, zároveň je moc milý, ochotný, profesionální.. Jsem ráda, že mě operoval právě on.

Pan doktor nebyl můj operující lékař, ale pečoval o mě po zákroku. Nezažila jsem nikdy u lékaře milejší, vstřícnější a usměvavější přístup. Pan doktor je velmi citlivý, je vidět, že ho klienti zajímají a práci dělá s láskou. Cením si, že klientovi na...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.