Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krémy na povislou kůži po císaři

adel_8198900
2. 5. 2013 · Poslední odpověď: 25. 9. 2013

Dobrý den jsem 25 letá mamminka po dvou císařech a zůstala mi po nich povislá kůže na břiše. chci se zeptat jestli je nutná operace nebo jestli jsou nějaké krémy pro zpevnění břicha. Každý den cvičím ale mám pořád povislou kůži a strie. Děkuji za odpověď Kalužová

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den. Povislou kůži po porodu lze odstranit pouze abdominoplastikou.,objednejte se na konzultaci která je u nás zdarma a přesně se domluvit o jaký zákrok by jste měla zájem . po-pa od 16,00-20,00 u s.Herbergerové. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
6. 5. 2013
Dobry den,
mozna by pro Vas bylo reseni minimalne invasivne, bez jizvy, pouze v loklani anestesii a to metodou laserlipo. Metodou Laserlipo se docily tzv. collagen shrinking a nastimuluje se stazeni kuze. Nekdy se da zakrok zopakovat a tak se da klientum, kteri nechteji operativni zakrok, takto pomoci.
laserlipo se tez pouziva moderne v kombinaci s body-jet po odstraneni tuku.
radi Vam zasleme vice modernich informaci
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
bez vyšetření těžko říct, pro každého je termín povislá kůže jiný - od lehce povolené kůže až po faldy. Pokud jsou ale skutečné převisy, pak jedinou spolehlivou metodou je chirurgické odstranění.
S pozdravem
M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 5. 2013
Dobrý den, myslím, že na povislou kůži žádný krém nepomůže. Povislá kůže se musí odstranit. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jaký zvolit řez při abdominoplastice?

klara215558
klara215558
16. 2. 2014 · Poslední odpověď: 17. 2. 2014

Dobrý den, chystám se na abdominoplastiku, trápí mě bříško po dvou dětech, mám rozestup břišních svalů a pupeční kýlu. Chci se zeptat jak by jste vedli v mém případě jizvu? Jestli by jste zvolili tvar kotvy nebo jestli jen podélnou a v jaké oblasti by tedy byla, jestli nad císařským řezem nebo ještě výš? Já bych upřednostnila pouze podélnou a co nejníže( v jizvě po císaři) šlo by to?Protože nemám moc velký převis. Děkuji a přikládm foto pro lepší orientaci. S pozdravem Klára

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 17. 2. 2014
Dobré ráíno


podlepřiloženýchfotografií lzeodhdnout, že řezpříčně v podbřišku by měl být dostačující. Vždy záleží na množství předvším kůže na břiše a její elasticitě,. zda je pouze řez v podbřišku proveditelný.
Řez je obvykle o něco níže než je jizva po sekci ale je nutné si uvědomit, že tah za kůži jizvu vytáhne směrem vzhůru, tedy,. že je obvykle výsledně výše než je naznačena při plánovaání operace.

S pozdravem

Kulhánek
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení hýždí
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 4. 2019
Operace očních víček
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 3. 2013
Odstranění podbradku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 7. 2022
Plastická operace paží
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2018
Liposukce
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 3. 2012
Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2019
Neinvazivní liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 4. 2015
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 4. 2012
Mikropigmentace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 6. 2012
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 6. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi