Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Plastika břicha - vytahaná kůže a strie

Michal721158 · Vytvořeno: 5 čec 2018 · Aktualizace: 20 čec 2018

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli by moje bříško bylo vhodné na plastiku. Po druhém porodu mi zůstaly strije i vytahaná kůže. Mám 40 roků. Ráda bych se zbavila jak strijí (laserem?) tak kožního převisu (Abdominoplastika?). Mohu poprosit o názor plastického chirurga, zda jsem vhodný případ, zda je operace náročná, a kolik by případně celý zákrok stál? Vím, že na základě fotografií je možné se rozhodnout pouze orientačně, ale i to mi moc v mém rozhodování pomůže. Moc děkuji. Zuzka

7 odpovědÍ

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Nejlepší odpověď
    9 čec 2018 ·

669 odpovědÍ

Dobrý den,
    pro přesnou diagnostiku bych Vám doporučil osobní a nezávaznou konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. Pro bližší informace o zákroku a konzultaci se neváhejte obrátit na naše odborné konzultantky na telefonním čísle 227 777 777 nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.
    Více informací také naleznete na našich stránkách: https://yesvisage.cz/cz/abdominoplastika

S pozdravem,
    MUDr. Jiří Borský, PhD.

• Premier Clinic

20 čec 2018 ·

149 odpovědÍ

Dobrý den,

bylo by možné provést abdominoplastiku, příp. v kombinaci s liposukcí pro ještě lepší výsledek. Cena zákroku od 45 000 Kč, hospitalizace 2 dny. Strie, které by se nepodařilo odstranit operačním výkonem by bylo možné doošetřit mikrojehličkovou radiofrekvencí, která pomáhá zlepšovat vzhled i 20 let starých bílých strií (min. 3 opakování) - cena 1 ošetření cca 5 000 Kč.

Hezký den MUDr. Martin Chorvát - plastický chirurg Premier Clinic, Praha 1

• Dobrý den,
    jak již zmíněno v předchozích příspěvcích, je třeba vás fyzicky vidět a vyšetřit. Poté lze určit optimální strategii výkonu.
    S pozdravem,
    Ivo Menšík,
    Brno

• MUDr. Věra Šatánková

8 čec 2018 ·

21 odpovědÍ

Dobrý den,
    abdominoplastika je určitě vhodným řešením. Plastikou břišní stěny však nelze odstranit strie. Doporučuji, abyste se objednala k nám na konzultaci na verasatankova@email.cz.
    MUDr. Věra Šatánková

• MUDr. Lucie Kučerová

7 čec 2018 ·

32 odpovědÍ

Dobrý den,
    Vaše kůže je na břiše v nadbytku, a proto lze provést abdominoplastiku.Strie nelze odstranit laserem,ale částečně se jich zbavíte odříznutím kůže pod pupkem.cena je kolem 50 000 kč, v ceně je zahrnuto vše ( operace , anestezie, elastické prádlo a 2 dny hospitalizace v nadstandartním pokoji) zdraví drK

• MUDr. Svatopluk Svoboda

6 čec 2018 ·

140 odpovědÍ

Vážená paní,
    máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci, rád se vám budu věnovat, po vašem vyšetření vám budu schopen říci všechny podrobnosti.
    Na konzultaci do 1. kolínského sanatoria se prosím objednejte na tel. 321 727 674, nebo 724 107 104,
    případně 606 346 556.
    Na konzultaci do Prahy, Václavské nám. 30 se můžete objednat na tel. 606 284 909.

Konzultace v Kolíně mám vždy v pondělí dopoledne, v Praze vždy ve středu odpoledne.
    Zdraví
    Dr Svoboda

• MUDr. Petr Maceček

5 čec 2018 ·

9 odpovědÍ

Dobry den..bohuzel, strii se nezbavite ani laserem.Kuze je evidentne v nadbytku, nebude problem provest abdominoplastiku a tim se muzete zbavit strii v urovni od pupku smerem k podbrisku..pri vysetreni/konzultaci se rozhodne zda bude stacit jen jizva kolem pupku a v podbrisku nebo bude nutna i jizva vertikalni..mezi pupkem a jizvou v podbrisku. Operace se provadi v narkoze,trva kolem 2 hodin,hospitalizace 1-2dny,po operaci je nutne nosit aspon brisni pas 6-8 tydnu. Cena se bude lisit asi podle pracovist..35-45tisic Kc.
    S pozdravem
    dr.Petr Maceček

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.