Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Povislá kůže pod dolními víčky - jak řešit?

iveta5132
iveta5132
29. 12. 2018 · Poslední odpověď: 13. 1. 2019

Dobrý den, je mi 46 let a před 13 lety jsem byla na operaci dolních víček. Kůži mi tam tehdy pan doktor ponechal, ale vadí mi tam celá ta léta. Teď už chodím po různých klinikach a vlastně do teď není můj problém vyřešen. Naposledy byl doporučen přístroj e matrix třikrát po měsíci. Chci se zeptat zda se nedá ta kůže jen odriznout? S doplněním, že všichni lékaři kteří mě viděli, tak trochu nevěděli co s tím, jelikož prý kůže je velmi jemná a přesto už ji je dost. Chtěla bych samozřejmě problém konečně vyřešit a věnovat se jiným částem :-) děkuji za všechny informace.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premier Clinic
Praha . 7. 1. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
e-matrix nemá bohužl dostatečně intenzivní výsledky, doporučovala bych Vám zvážit spíše laserové ošetření, tzv. Madonna Eye Lift, který pomáhá mírně odstranit kožní přebytky v oblasti horního i spodního víčka a poskytuje silnž omlazující efekt. Většinou stačí 1 ošetření, výjimečně provádím 2 ošetření v odstupu min. 1 - 2 měsíců. Zimní období je pro tento druh zákroku obzvlášť vhodné. Cena 1 ošetření je 5 950 Kč + aplikace anest. masti (dle rozsahu) + 500 Kč vstupní konzultace, pokud jste u mne ještě nikdy nebyla.

Hezký den přeji
MUDr. Jana Votrubová, PhD., vedoucí dermatoložka Premier Clinic, Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 1. 2019
S takovými výkony mám více než dvacetipětileté zkušenosti.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 31. 12. 2018
Pinch (přiskřípnout,skrípnout) blepharoplastika je odstranění proužku jen kůže v místě kde již máte jizvu po blepharoplastice. Šíře proužku se zjistí chycením (uskřipnutím) proužku kůže do pinzety.Jestli původní jizva po blepharoplastice je jemná bez nějakého jizvení tak nová jizva s ní splyne a nevznikne další jizva.Odstranění kůže musí být velmi citlivé aby nedošlo k následnému ohrnutí víčka (ectropion) .Výsledný efekt může být dobrý nebo jen malý-záleží na přidružených faktorech jako je souběžné povolení kruhového očního svalu nebo regrese tukového polštářku pod tímto svalem.Vše lze posoudit jen při osobním vyšetření.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 30. 12. 2018
Dobry den

Kozni nadnytek se da odstranit ale za cenu jemne ale viditelne jizvy.

S pozdravem
Kulhánek
Praha . 30. 12. 2018
Zkuste váš problém konzultovat na pracovišti kde mají větší zkušenostmi s ošetřením Laserem.Jestli neshledají indikaci k použití Laseru určité zlepšení by mohla přinést
"Pinch blepharoplastika".Opakovat klasickou blepharoplastiku bych příliš nedoporučoval.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 30. 12. 2018
Dobry den, zrejme Vsm pomuze pouze blepharoplastika zdrsvi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 3. 2013
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Karboxyterapie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2009
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2013
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 7. 2018
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 11. 2008
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi