Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kompresni pas a pupik

Jana467163
Jana467163
24. 2. 2017 · Poslední odpověď: 28. 6. 2018

Dobry den, jsem 4 tydny po abdominoplastice se sesitim svalu. Jak moc mam utahovat v teto dobe kompresni brisni pas, plati ze vic utazeny je lepsi? Jak dlouho mam vypodkladat jizvy, davam pres pupik i velkou jizvu gazove ctverecky a pak jeste tricko a teprve pak pas. Nyni jiz pujdu do prace, je pohodlnejsi vynechat gazu, lze to? A prosim muj dalsi dotaz, pupik mam porad hodne vybouleny ven, mela jsem i drobnou kylu v pupiku, za jak dlouho se pupik vtahne dovnitr (prikladam foto) ? Po napr. trech mesicich budu moct jiz odkladat pas? Planuji ho nosit radeji dele, ale kde je ta hranice ze jiz nemusim mit pas? Mam obavu aby se brisko zase nevyboulilo jako pred operaci :) Dekuji Vam za Vas cas a reakce. Jana

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 25. 2. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, zpevnění sešitých svalů trvá cca 6 týdnů. Poté by toto mělo být již pevně zhojeno k zatěžování. Pupík se jistě po vstřebání otoků trochu zmenší, ale netroufám si říci, zda k vtažení ve smyslu vytvoření důlku dojde. Záleží jak byla řešena pupeční kýla a zda vůbec pupek měl po operaci Vámi požadovaný tvar. To se musíte zeptat Vašeho lékaře. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Prostějov . 26. 2. 2017
Dobrý den, jsem opět překvapena, veškeré dotazy by Vám mělo sdělit pracoviště nebo je v informovaném souhlase.
Pás nebo prádlo Lipoelastik - body, podívejte se na stránky, mají i vypolstrovanou přední stranu, dále do pupíku bych dávala malinký tamponek nebo kousek gázy či tylu, aby se vtahoval. Nevíme, jak to bylo před operací a opravdu, jak píše kolega byla řešena pupeční kýla. Pupík mohl být jakoby dlouhý a tím se vyklenuje.
Hlavně že je vitální bez hematomu či poškození výživy.
Hojte se a hodně zdaru.
Doporučuji kontaktovat operatéra

Související dotazy

Nadbytky kůže nad jizvou po abdominoplastice

Milly
16. 7. 2015 · Poslední odpověď: 17. 7. 2015

Dobry den,jsem 10 mesicu po abdominoplastice a efekt je v pradle velice priznivy.Zustaly mi vsak na obou stranach nad jizvou nadbytky kuze,ktere vypadaji jako rozevrena ptaci kridla a jsou hodne videt z poloboku.Lze tyto nadbytky korigovat? Muj lekar mi rekl,ze se daji perfektne odstranit,pouze bude muset protahnout jizvu vice do boku.Rada bych slysela dalsi nazor. pokud je to mozne.Je tato dalsi operace narocna? A lze udelat korekci zdarma anebo si ji musim znovu uhradit? Dekuji mnohokrat za odpoved.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Zdena Talábová
Hradec Králové . 17. 7. 2015
Nejlepší odpověď
Zákrok lze provést jen ambulantně v lokálním znecitlivěni a záleží na zvyklostech pracoviště zda jej nebudete hradit. Většinou tato korekce je zdarma, jedná
se o relativně jednoduchý úkon a je pravda, že musíte souhlasit s protažením jizvy.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 10. 2019
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 7. 2016
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2019
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 3. 2009
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2008
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 12. 2017
Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 10. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2022
Odstranění znamének
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi