Zánět pupíku / odstranění pupíku?

Zánět pupíku / odstranění pupíku?

Lucy  |  návštěvník  |  Enfield
Dobry den, behem puperty jsem mela hnisavy vytoh z pupiku a pozdeji po piercingu v pupiku se mi zacalndelat zanet- ktery ted po letech vypada takto silene, postupne se rozlezl. Chodila jsem nekolik let ke kozni lekarce ktera mi predepisovala apouaty ruznych masti, ale zadna nikdy nezabrala. Byla by mozna jakakoliv plasticka operace? Odstraneni pupiku? Cokoli, na cene nezalezi, jsem z toho dost zoufala. (Cerna je tetovani)
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1186 odpovědí
  • 373 Likes
Tezko bez Vaseho vysetreni rivi.dr vraspirova
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4248 odpovědí
  • 1158 Likes
Upřímě po takovém zmrzačení tetováží se nelze divit, že máte úproblémy. Pupek i po odstranění by se měl rekonstruovat. Je to přirozené.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Související recenze a zkušenosti

Abdominoplastika (Operace břicha) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí