Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kompresní prádlo nebo stahovací pás po abdominoplastice

romca87
romca87
14. 7. 2016 · Poslední odpověď: 14. 7. 2016

dobry den v zari jdu na abdominoplastiku,a chtela jsem se zeptat zda stacihnedpo zakroku nosit kompresni pradlo nebo musi byt i pás.co je lepsi? dekuji za odpoved

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 7. 2016
Jako plastický chirurg jsem od roku 1993 začal vyvíjet a vyrábět kompresivní bandáž, protože v té době ještě u nás se lidé obvazovali elastickým obvazem, který se zařezával a nesvědčil. Ve spolupráci plastického chirurga, perofesorky z oděvní školy a zkušeného protetika jsme začali vyrábět velice efektní kompresivní bandáž. Od té doby používám na konkrétní operace konkrétní návleky a jsem schopen vysvětlit co je na co dobré. Nevím který z kolegů, plastických chirurgů má po více než dvaceti letech větší zkušenosti nejen s estetickými operacemi ale i s elastickou bandáží pro tyto výkony. Fa. DaTOM vyrábí po abdominoplastice jednoduché kalhoty s kšandama se zapínáním na \"body\". Jednoduchý návlek stačí, protože by měly zůstat volné kyčle, neboť se po abdominoplastice měly nohy ohýbat v kyčlích aby se uvolnil tah kůže břicha. Vyrábíme i zdvojené návleky, ale ty jsou pro stavy po liposukci. Z mého pohledu je pás méně vhodný a pomáhá tak z poloviny.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Pokud donesete potvrzení o platbě konsultace z jiného pracoviště, pak u nás za konsultaci platit nebudete.
Na konsultaci se můžete objednat na, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Úprava pupíku po abdominoplastice BRNO

Missy_X
Missy_X
5. 6. 2017 · Poslední odpověď: 12. 6. 2017

Dobrý den, lze upravit pupík (zmenšit) po abdominoplastice? Dle mne je příliš velký, nevzhledný - má obvodní doktorka se také zhrozila jeho velikostí. Sháním případně i nějakého doktora který má zkušenosti nebo by si na úpravu troufl. Případně by mne zajímala i cena, zda se to provádí jen ambulantně nebo je nutná hospitalizace a CA. Pouze Brno. Děkuji.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
korekce bude obtížná, protože otvor pro pupeční jizvu je větší, i když se sníží tkáň pupeční jizvy jako taková a nový řez se povede s cípem dovnitř, tak zlepšení sice bude patrné, ale je otázka, zda vám přinese plnou spokojenost, výkon by bylo vhodné provést v celk. anestezii, do jizev infiltrace docela dost bolí a navíc je situace méně přehledná , přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Pás u abdominoplastiky

ivca836088
ivca836088
3. 10. 2019 · Poslední odpověď: 8. 10. 2019

Dobrý den, mám možná hloupou otázku. Ale příští týden mám na pátek naplánovanou abdominoplastiku ve Vinohradské nemocnici. Včera mi přišel poštou stahující pás a punčochy. A teď nevím, zda to mám vybalit, vyzkoušet, přeprat, či nechat zabalené v krabici a vyzkouší se až v nemocnici. Děkuji za odpověď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 10. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
vyzkoušet určitě můžete. Praní dle Vašeho úsudku.

S pozdravem
Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 10. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2016
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 5. 2022
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 6. 2018
Abdominoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 3. 2015
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 9. 2016
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2010
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2012
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi