Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nemám pas

Uzivatel
14. 1. 2008 · Poslední odpověď: 16. 1. 2008

Krásný den a předem moc děkuji za odpověd na můj dotaz. Mám dotaz ohledně liposukce.Vím že by pro mne bylo nejlepší osobní konzultace u nějakého odborníka,ale to je ten problém na který bych potřebovala odovědět.Jedná se mi o to,že si myslím že jsem celkem štíhlá,ale bohužel moje postava je jakoby bez pasu.Když držím dietu a zhubnu na 49kg tak se mi i zeštíhlí pas,ale pokud naberu jen o dvě kg,tak se mi hned v místech ledvin a zad udělají bochánky a tím pádem jsem zase rovná,bez pasu.A to je to,co mě trápí na mé postavě.Je mi 34let,po třech dětech..Měřím 158cm,vážím 52kg.Potřebovala bych poradi na koho se obrátit,zda udělat tumescentní liposukci nebo jít na proceduru SmartLipo.Prosím o radu na jakou kliniku se obrátit s tímto problémem a nakolik by mě vytvarování postavi tak vyšlo.Jsem ze středočeského kraje.Jěště jednou moc děkuji za odpovědi Lucie

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 16. 1. 2008
Tumescentní liposukci pasu děláme dlouhodobě s dobrým efektem pokud je ovšem příčinou beztvarého pasu,cena od 10tis.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Světla Procházková
Jihlava . 16. 1. 2008
Dobrý den , pokud se Vaše postava v pase mění při zhubnutí či přibrání , tudíž v této lokalitě nějaká depa / byť malá/ tuku lze předpokládat , metoda smart lipo je totéž jako tumescentní liposukce , navíc je někdy doporučováno na závěr zákroku smart. lipo plochu tzv dohladit kanylkami , které se používají při tumescenci. Můu jázor je ., jste-li takto štíhlá , volte co nejjemnější , ale zároveň efektní metodu , aby byl výsledek zřejmý a tj. liposukce boku v tumescentní anestezii , Pokud byste chtěla blíže informovat , jsem Vám k dispozici kdykoliv v podvečer či večer , cena zákroku na našem pracovišti je 14000 Kč . S pozdravem DrProcházková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 1. 2008
Bohužel v odpovědích z jiných pracovišť jsem se já nedočetl odpovědi na Vaší otázku....
Po dětech samozřejmě žena ztrácí "tajli", tedy ten typ těla, které měla před dětma, protože těhotenství uvolní pevnost šikmých slalů břišních. Byla- li jste ten tzv. "bezpasý typ" již před dětmi, tak tuplem se vám tělo rovná do "svíčky" a vykrojení pasu je veškeré žádné. Liposukce je sice velmi dobrý postup na snížení vrstvy tuku a tvarování těla, ale do svalu Vám to nezasáhne a já mám obavy, že to vykreslení boků asi nebude nebude tak efektní jak si Vy představujete, ani kdyby jste byla operovaná Smart či Nesmart postupem, laserem, nebo Vaserem (rozbíjení tuku proudem roztoku. Oběhnout si pár pracovišť Vám rozhodně doporučuji, uže jen pro klid Vaší duše, aby Vás někdo viděl a Vy se ujistila, že to moc velký efekt mít nebude, protože se třeba mýlím.... Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
15. 1. 2008
Mylím, ze pro vás jsou vhodné obě metody, SmartLipo je šetrnější, ale dražší. Cena tum.lipos.pasu je 15tis.kč
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 15. 1. 2008
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz, ráda bych vás pozvala na konzultaci s plastickým chirurgem, cena je 300,-Kč, cena za výkon by byla cca 15-20.000,-Kč za výkon v lokální anestezii.Pro objednání nás kontaktujte.Rádi Vás přivítáme.S přáním hezkého dne Věra Šobrová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
15. 1. 2008
Dobrý den Lucie,tumescentní liposukci v oblasti boků ,pasu i zad provádíme standartně.V těchto oblastech není obvykle problém s přihojením kůže a výsledky jsou velmi pěkné.Nahlédněte naše webové stránky s fotodokumentací.Rekalmu nám dělají spokojení pacienti.
Zdravím MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
14. 1. 2008
prijdte na SmartLipo a free nezavaznou konsultaci
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
14. 1. 2008
Dobrý den paní Lucie. Pokud Vás trápí oblast zad, tumescentní liposukce není pro tyto partie vhodná. Doporučili bychom Vám metodu SmartLipo, kdy se tuk rozpusí laserem. Další z výhod tohoto výkonu je lokální anestezie, tedy po výkonu odcházíte domů a není nutné ani předoperační vyšetření. Hezký den, PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi