Oksana Kolomijec

Oksana Kolomijec

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Senovážné náměstí 23, Praha, Praha (kraj)
Oksana Kolomijec
Oksana Kolomijec
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Oksana Kolomijec v současnosti působí v zařízení Mediestetik, které je součástí mezinárodní sítě klinik. Zde se věnuje oboru dermatologie. Absolvovala mnoho domácích, ale i zahraničních kongresů a kurzů, které byly zaměřeny především na kosmetická ošetření a omlazení pleti.

Klienti na ní oceňují především velmi vstřícný a osobní přístup, zároveň také diskrétnost.

Specializací Oksany Kolomijec jsou laserové epilace a korekce, dále také zákroky realizované za účelem formování postavy. Na klinice Mediestetik působí jako expertka na ošetření pleti za pomoci kosmetiky Ericson. Realizuje zde například mezoterapii, hydrolifting, dále komplexní přístrojové čištění pleti a pulzní antiaging ošetření.

Mezinárodní síť klinik Mediestetik se řadí mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení se zaměřením na estetickou medicínu. Značka Mediestetik se na trhu objevuje již téměř 20 let, v České republice se však tato síť objevila teprve v roce 2010.

Na samotném začátku působení v České republice se tato síť věnovala estetické dermatologii. Nutno zmínit, že již v té době měla poměrně významnou roli v dané oblasti. V roce 2012 pak byla v Praze otevřena Stomatologická klinika Mediestetik. Ta byla jedním z mála zařízení, které mělo k dispozici robotický přístroj CEREC. Tato technologie dokáže vymodelovat i vyrobit zubní náhradu během pouhých několika desítek minut. V roce 2016 se pak začala klinika věnovat i ortodoncii a ortopedii.

V současnosti se zařízení specializuje jak na korektivní a estetickou dermatologii, plastickou chirurgii a trichologii, tak i na záchovnou a estetickou stomatologii a ortodoncii.

Plastická chirurgie

Nabídka zákroků z této oblasti je poměrně široká. Jsou zde realizovány klasické zákroky, mezi které patří například liposukce, abdominoplastika či modelace prsou, zároveň však i opravdu moderní zákroky, mezi které lze zařadit například Fat Transfer. Klinika disponuje moderním technologickým vybavením. Působí zde špičkoví lékaři, kteří mají ve svém oboru mezinárodní zkušenosti. Zmíníme také, že se na klinice nachází operační sál s antibakteriálním sklem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje

Pani doktorka velmi prijemna. Profesionalni pristup. Mohu jen doporucit.

Very nice, caring, attitude and a professional you can rely on for an adequate advise.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.