MUDr. Lucie Vaněčková

MUDr. Lucie Vaněčková

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Lucie Vaněčková
MUDr. Lucie Vaněčková
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Lucie Vaněčková je plastický chirurg působící na klinice YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v Praze kde se specializuje na zákroky plastických operací. Mezi nejžádanější zákroky prováděné paní doktorkou patří operace očních víček, plastická operace uší, zvětšení, zmenšení nebo modelace prsou, abdominoplastika, ale také laserová liposukce LipoLife3G, SlimLipo a další techniky. Kromě oboru plastické chirurge je paní doktorka držitelkou certifikace pro aplikaci výplňových materiálů pomocí kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. MUDr. Lucie Vaněčková dodržuje přísné postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné, vždy s ohledem na zdravotní stav každého pacienta. Pracuje převážně a pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem.

MUDr. Lucie Vaněčková je členkou České lékařské komory České společnosti plastické chirurgie ČLS JEP a České společnosti chirurgie ruky. Úspěšně odpromovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Aktuálně se pravidelně vzdělává a účastní mezinárodních kongresů a školení v oboru plastické a estetické chirurgie.

Svoji praxi zahájila v chirurgickém oddělení Nemocnice v Kutné hoře, poté začala operovat na chirurgicko-traumatickém oddělení ve Šternberské nemocnici. Před nastoupením do kliniky YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie působila paní doktorka na několika vyhlášených soukromých klinikách v hlavním městě Praha a ve Fakultní Nemocnici Bulovka. Včetně plastické chirurgie je MUDr. Lucie Vaněčková odbornicí na rekonstrukční operace a na chirurgii ruky.

Klinika YES VISAGE patří mezi jednu z největších klinik estetické medicíny a plastické chirurgie na území České republiky a Slovenska. Na pobočkách kliniky, které naleznete v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě vám bude nabídnuta nejlepší péče od více jak 40 kvalifikovaných plastických chirurgů. Klientům kliniky YES VISAGE je nabídnuta kompletní péče od první konzultace, přes šetrné mini-invazivní zákroky až po zákroky vyžadující plastického chirurga.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Modelace prsou

Dobrý den, již několik let jsem uvažovala o modelaci prsou, které po dvou dětech vzaly za své a vypadaly jako psí ouška. Vnitřně jsem se necítila dobře a rozhodla se zajít si na konzultaci, co by se s tím dalo dělat. Má první konzultace v nejmenova...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (5)

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.