MUDr. Lucie Vaněčková
MUDr. Lucie Vaněčková

MUDr. Lucie Vaněčková Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Rezervovat konzultaci Zobrazit kalendář
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Lucie Vaněčková
MUDr. Lucie Vaněčková Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 82 návštěv profilu

MUDr. Lucie Vaněčková je plastický chirurg působící na klinice YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v Praze kde se specializuje na zákroky plastických operací. Mezi nejžádanější zákroky prováděné paní doktorkou patří operace očních víček, plastická operace uší, zvětšení, zmenšení nebo modelace prsou, abdominoplastika, ale také laserová liposukce LipoLife3G, SlimLipo a další techniky. Kromě oboru plastické chirurge je paní doktorka držitelkou certifikace pro aplikaci výplňových materiálů pomocí kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. MUDr. Lucie Vaněčková dodržuje přísné postupy a techniky zákroků, které jsou šetrné a hlavně bezpečné, vždy s ohledem na zdravotní stav každého pacienta. Pracuje převážně a pouze se schválenými kvalitními implantáty, výplněmi a materiálem.

MUDr. Lucie Vaněčková je členkou České lékařské komory České společnosti plastické chirurgie ČLS JEP a České společnosti chirurgie ruky. Úspěšně odpromovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Aktuálně se pravidelně vzdělává a účastní mezinárodních kongresů a školení v oboru plastické a estetické chirurgie.

Svoji praxi zahájila v chirurgickém oddělení Nemocnice v Kutné hoře, poté začala operovat na chirurgicko-traumatickém oddělení ve Šternberské nemocnici. Před nastoupením do kliniky YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie působila paní doktorka na několika vyhlášených soukromých klinikách v hlavním městě Praha a ve Fakultní Nemocnici Bulovka. Včetně plastické chirurgie je MUDr. Lucie Vaněčková odbornicí na rekonstrukční operace a na chirurgii ruky.

Klinika YES VISAGE patří mezi jednu z největších klinik estetické medicíny a plastické chirurgie na území České republiky a Slovenska. Na pobočkách kliniky, které naleznete v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě vám bude nabídnuta nejlepší péče od více jak 40 kvalifikovaných plastických chirurgů. Klientům kliniky YES VISAGE je nabídnuta kompletní péče od první konzultace, přes šetrné mini-invazivní zákroky až po zákroky vyžadující plastického chirurga.

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Domluvte si konzultaci na klinice:
Požádat o konzultaci
Pondělí 28/11 Úterý 29/11 Středa 30/11 Čtvrtek 01/12 Pátek 02/12

Obrázky (5)

Požádejte: MUDr. Lucie Vaněčková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!