Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odsátí seromu po abdominoplastice - bolí to?

pavlina5690
8. 8. 2016 · Poslední odpověď: 9. 8. 2016

Dobrý večer chtěla bych požádat o informaci jsem týden po abdominoplastice se sesitim svalů který měly rozestup 2cm. Muj lékař mi na otázky odpověděl šest týdnů klidový režim.Take mi sdělil že se mi udělal uvnitř serom který příští týden jehlou odsaje můj dotaz zní bolí to?Mám velkou hrůzu z jehel byla jsem ráda že jsem zvládla operaci že které vůbec nejsem nadšená protože vypadám jak nafukovací kruh. Predem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 9. 8. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, týden po operaci nemůžete hodnotit efekt, Vaše nenadšení z operace je opravdu unáhlené, musíte být trpělivější a evidentně zde chybí podrobnější poučení .... ???
Serom je jedna z nejčastějších komplikací u tohoto typu operace, ničeho se neobávejte, "trochu to píchne", zcela bezbolestné to není, to bych Vám podával zkreslené informace, ale určitě to vydržíte.
S pozdravem
MUDr. Pavel Hlava
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 8. 2016
Děkuji, že jste se s dotazem obrátila na naše pracoviště. Nemusíte se punkce bát. Je to opravdu jen píchnutí. Vše by Vám měl vysvětlit Váš operater. Určitě noste poctivě kompresivní bandáž na břicho
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Liposlim nebo abdominoplastika?

Monila930144
10. 8. 2020 · Poslední odpověď: 13. 8. 2020

Dobrý den, prosím o názor. Mám malý rozestup břišních svalů, 29 let, 2 císařské řezy. Stabilni váhu ještě nemám, ráda bych jestě min. 15 kilo zhubla. U doktorů mi bylo řečeno, že po zhubnuti bych měla podstoupit abdominoplastiku/abdominoplastiku kombinovanou s liposukcí boků. Další možností by prý mohla být okamžitá liposukce (liposlim) boků a břicha s uvolněním jizvy po císařském řezu - prý by to v mém věku mohlo stačit. Pokud by mi převislá kůže nezmizela, prý by mi snad mohla stačit i miniabdominoplastika. Vzhledem k ceně se bojím podstupovat drahou liposukci, když bych pak musela stejně abdominoplastiku podstoupit...ale láká mě neinvazivní zákrok bez jizev...

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Vážená paní Monila , z přiložené foto je patrné, že se Vaše váha bude muset ještě upravit a potom by byl výsledek při operaci břicha s ev. menší liposukcí při této operaci opravdu výborný. Navrhuji osobní konzultaci. S pozdravem MUDr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2009
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 6. 2009
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 6. 2020
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 6. 2022
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 9. 2016
Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 6. 2015
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2023
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2008
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi