Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

V. Stehy u augumentace

Ajvi
Ajvi
18. 6. 2023 · Poslední odpověď: 21. 6. 2023

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám postupovat když mi z jizvy pod prsem tzv. Trčí kus (plastového) stehu. Po zatahnuti steh se trošku vysune ven ale jinak drží. Je vidět že jizva se nezaceky když je tam ten vyčnívající steh. Operátor uvedl nechat být. Kontrola je až za 2 měsíce a mě se to nezdá. Děkuji Iveta

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Vážená slečno, jemným tahem si vláno vytáhněte sama.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
mohla byste si sterilními nůžkami velmi opatrně ustřihnout, my nešijeme silonem, používáme vstřebatelné stehy, pokud se něco dere ven nebo kousek zůstane, po čase se při zatažení odloučí, chce to čas. Věřte vašemu operatérovi.

BODY klinika plastické chirurgie
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 20. 6. 2023
Dobrý den,
pravděpodobně jsou to vstřebatelné stehy, které by se měly časem vstřebat, pokud nedělají jiné potíže a jsou jen vidět, počkejte a nechte je být.
S pozdravem
MUDr. helena Singerová
FORMÉ Clinic
Praha . 19. 6. 2023
Dobrý den. Tento steh je dobré nechat v ráně klidně i dva týdny od operace. Poté je možné ho vytáhnout, pokud se sám nerozpadne a nevypadne. Když nedráždí, není potřeba ho vytahovat. Váš operatér Vám poradil dobře. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 9. 2012
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi