Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nevstřebané stehy

Dominika
27. 2. 2010 · Poslední odpověď: 16. 8. 2012

Dobrý den! Ráda bych zjistila, zda je normální, že mi měsíc po augmentaci kouká z jizvy pod jedním prsem steh, respektive cca 1 - 2 mm tvrdý silon. Vyloženě mi při dotyku píchá do prstu. Přitom jsem po operaci byla zašita stehy vstěbatelnými. Mockrát děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 27. 2. 2010
Nejlepší odpověď
Dobrý den, vysvětlení může být velmi jednoduché. Neviděl bych v tom žádný podvod, jak naznačuje kolega Tomášek. Může se jednat i o vstřebatelný materiál, ten je také pevný a tvrdý a který prostě méně tolerujete a konec stehu se dostal nad kůži. Postačí za něj zatáhnout a u kůže ustřihnout. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.I když jste byla zašita stehy vstřebatelnými přesto je možné aby vám koukal steh. Je to vnitřní steh, který vaše tělo nepřijalo ale nic vážného se neděje. Zajděte za svým operatérem a ten vám ten steh bezbolestně vyndá. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 27. 2. 2010
Dobrý večer. Jestliže není vstřebatelný steh kompletně kryt tkání, nevstřebá se. Nevýhoda šití kůže vstřebatelnými stehy. Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 2. 2010
Jestli Vás šili vstřebatelnými stehy, pak to není silon ale nevstřebaný materiál, nebo je to opravdu nevstřebatelný materiál, ale Vám řekli, že je vstřebatelný..... Zajděte ke svému operaterovi, on to zkontroluje. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi