Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otekliny po abdominoplastice

flinty
11. 1. 2010 · Poslední odpověď: 5. 3. 2011

Dobry den, chtela jsem se zeptat podstoupila jsem abdominoplastiku v srpnu 2009 a jeste mam bricho natekle a pripadne mi ze pupik i jizva je celkem vysoko. je mozne ze jak mi bricho otece tak se pupik i jizva posune dolu?

predem dekuji za vasi odpoved

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 5. 3. 2011
Dobrý večer.
Váš dotaz je velice rozporuplný,nedá se ani jednoznačně poznat,co vlastně jste absolvovala.Není z něho "vidět Vaše bříško",nelze cíleně odpovědět.Hojení je individuální a vše jistě posoudí a vysvětlí Váš chirurg u plánované kontroly.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 18. 1. 2010
Dobrý den,

fotografie můžete zaslat na

Pěkný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 1. 2010
Určitě to prokonsultujte s Vaším operaterem a chcete-li, zajděte za jiným atestovaným plastickým chirurgem, zkušeným v této problematice a zobjektivisujte si Vaší situaci. Tato investice do konsultace Vám za to stojí. Po půl roce by Váš pooperační průběh měl být stabilisovaný. Po roce pak už stoprocentně trvalý. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 12. 1. 2010
Dobrý den,

doporučila bych Vám kontrolu u Vašeho lékaře nebo mi můžete zaslat svou fotografii.

Nádherný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi