Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Těhotenství 2 roky po abdominoplastice

lucie_karkulik221464
20. 8. 2014 · Poslední odpověď: 2. 8. 2018

Mám dotaz jsem dva roky po abdominoplastice. Otěhotněla jsem. Může se mi znovu vrátit vytahané břicho? A kdyby ano, mohla bzch znovu prodělat abdominoplastiku??

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 2. 8. 2018
Nejlepší odpověď
Hezký den, jak bude Vaše bříško vypadat po dalším těhotenství se dá těžko odhadnout, je to velmi individuální. Obvykle, po předchozí prodělané abdominoplastice, se ale už tolik nevytáhne. Pokud ale přeci jen, břicho znovu opravit samozřejmě možné je. Průběh je pak zcela stejný, jako poprvé. Nestresujte se dopředu :), přeji bezproblémový průběh těhotenství a především zdravé miminko. Zdraví, Martin Skála
Premium
Praha . 2. 8. 2018
Hezký den. Myslím, že se nemusíte strachovat. Po dvou měsících by mělo být břicho komplet zahojené a něž dojde na velký tlak, tak máte další 4 měsíce k dobru. S pozdravem, Martin Skála
Dobrý den.Jak bude vaše břicho vypadat po těhotenství to se asi neví ale pokud by zůstalo vytahané, můžete znovu absolvovat abdominoplastiku. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 20. 8. 2014
První důležitou informací je to, že ženy po abdominoplastice mohou zcela bez obav otěhotnět a rodit. Abdominoplastika není pro graviditu a její celkový průběh žádnou překážkou. Co ale udělá bříško samotné po těhotenství a po porodu, to je vždy velká neznámá. Pokud by však bříško přeci jen nakonec znovu povolilo, pak lze bez obav provést abdominoplastiku znovu. Gratuluji k radostné události a přeji šťastný a ničím nerušený průběh těhotenství. S pozdravem MUDr. Otakar Lucák, plastická chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Miniabdominoplastika po předchozí operaci kýly

FAQ
FAQ
22. 7. 2016 · Poslední odpověď: 12. 10. 2016

Před těhotenstvím mi byla odstraněna pupeční kýla s vložením síťky. Po porodu mi zůstala vytažená kůže v dolní části břicha. Můžu podstoupit plastiku břicha (miniabdominoplastiku)? Bojím se, aby se mi znovu neobjevila kýla.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Šárka Stiborová
Brno . 12. 10. 2016
Miniabdominoplastika jde provést bez rizika recidivy kýly, při operaci nezasahujeme do hlubších vrstev stěny břišní a tím neovlivňujeme její pevnost.

MUDr. Stiborová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 3. 2013
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 2. 2014
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2021
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 9. 2023
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2024
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 11. 2008
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2023
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2016
Zvětšení rtů
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi