Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 2. 2018 · Aktualizováno: 13. 9. 2023

Zkušenost abdominoplastika po 2 porodech u MUDr. Havránka

Stojí to za to
Průměrná cena: 38.000 Kč

O lékaři

Havířov
Hodnocení:
Zkušenost abdominoplastika po 2 porodech u MUDr. Havránka

Určitě doporučuji, absolutně profesionální přístup, velmi příjemné vystupování. Pan doktor má lidský přístup vše vysvětlí na vše odpoví. Po operaci jsem druhý měsíc a už teď vypadá vše perfektně. Připojuji se k předchozím hodnocením, přístup lékaře i personálu nelze hodnotit jinak než 5 hvězdičkami. Moc děkuji.

Komentáře (3)

reno a podle čeho jste si pana doktora vybrala? A měla jste s bříškem problém po dětech?
Byla jsem na 2 konzultacích u jiných lékařů a jediný Mudr.Havránek se mnou hovořil tak,že jsem mu důvěřovala od začátku.A nelitovala jsem.Břicho jsem měla po porodech větší a teď v 50-ti letech pořád rostlo :D
tak to je moc dobře, že jste se odhodlala jít :-), fotku byste nevložila, před a po?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Abdominoplastika - velká spokojenost

V prosinci 2016 jsem podstoupila operaci břicha a sešití svalů na klinice LLC v Ostravě u pana doktora Vřeského.Z výsledkem jsem velice spokojená.Pan doktor má lidský přístup vše vysvětlí na vše odpoví.Personál kliniky taktéž perfektní.V noci...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.