Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Reoperace abdominoplastiky

Už jsem po zákroku Stojí to za to
dasa890730
dasa890730
Vytvořeno: 17. 3. 2021 · Aktualizace: 18. 3. 2021

O lékaři

MUDr. Martin Chorvát
MUDr. Martin Chorvát 3 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...
Kontaktovat odborníka
Příběh

Před rokem jsem byla na operaci břicha ( abdominoplastice ), ale s výsledkem jsem nebyla vůbec spokojená, byla jsem zklamaná a po nějaké době jsem se rozhodla, že se objednám na konzultaci na jiné klinice. Byla jsem na konzultaci v Premier clinic u pana doktora Martina Chorváta. Pan doktor byl velmi příjemný, lidský, komunikativní, vše mi pečlivě vysvětlil a domluvili jsme se na reoperaci. Na reoperaci jsem byla v lednu, vše proběhlo hladce, po operaci jsem se cítila dobře, bolesti přiměřené k výkonu, péče počínající panem doktorem Chorvátem a všech sestřiček byla perfektní a stoprocentní. Jsem zatím druhý měsíc po operaci a bříško vypadá pěkně. Pana doktora vřele doporučuji všem, kdo zvažuje jakýkoli zákrok plastického chirurga. Je to opravdu člověk na svém místě. Pro mne to byla výborná volba.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

dasa890730
dasa890730

·

· 18. 3. 2021

Dobrý den, zpočátku je opavdu nutné dodržovat klidový režim a svaly šetřit, tělo se samo ozve, když děláte něco špatně, mě se hojilo vše velmi dobře.. O jizvu jsem začala pečovat asi po3 týdnech, když se ztratil poslední stroupek, od té doby doposud promazávám čistou vazelínou a od 1 měsíce provádím tlakové masáže 2x denně, včetně pupíku. Po 2 měsících od operace nemusím nosit komperní pás, nosím kompresní kalhotky. Zatím vše v pořádku, nic nebolí, netahá.... D.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.