Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Podkožní bouličky

Kamila8047
15. 3. 2009 · Poslední odpověď: 18. 3. 2009

Dobrý den, udělala se mi taková boule na spánku, zašla jsem s tím na chirurgii a tam mi ji vyřízli. Jelikož viděli můj obličej, tak mi doporučili se někde zeptat po chemickém peelingu. Dělají se mi takové podkožní tukové bouličky hlavně na spáncích, červené flíčky a vše co k akné patří. Je mi 16 a chtěla bych mít pěknou pleť. Chodím i na kosmetiku ale to mi nějak nepomáhá. Pomohl by mi chemický peeling? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 18. 3. 2009
Vážená slečno,
i když Vás osobně neznám, předpokládám, že by Vám chemický peeling pomohl vyhladit a sjednotit pleť. Někdy je u akne potřeba fyzikální léčbu ( chemický peeling, fototerapii- laser a IPL) kombinovat i s místní a celkovou léčbou, zvláště v případech tvoří-li se Vám záněty v hloubce, které by mohly být příčinou vzniku nehezkých jizev.
Na naší klinice provádíme chemický peeling od firem Renophase, Biomedic a Neostrata.
Odborná konzultace stojí 600 Kč.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová
dermatolog klinika GHC Praha
tel. ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 17. 3. 2009
Vážená slečno,

na váš problém bych vám spíše doporučil laserové ošetření a vhodnou dermatologickou léčbu.Chemický peeling na našem pracovišti provádíme rovněž.Objednáváme ne recepci dermatologie tel.******* nebo ******.
Konzultace jsou zdarma.

Hezký den.

MUDr Kravciv,dermatologie ********
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 16. 3. 2009
Dobrý den,
budete-li mít zájem, objednejte se prosím, k osobnímu vyšetření k našemu kožnímu lékaři na tel. č. ********** nebo ******. Doporučí Vám pro Vás nejvhodnější řešení.
Zdraví prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Laserové Centrum Anděl
Praha . 16. 3. 2009
Dobrý den,
ve Vašem případě doporučuji konzultaci v některém z laserových center, v případě akné je chemický peeling účinný, popřípadě v kombinaci s laserem Smoothbeam, dále také s doplňující kosmetikou Neostrata. Máte-li zájem, objednejte se, prosím, na telefonním čísle **********, *********. Přeji příjemný den, Jana Šindelářová, Laserové centrum Anděl.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
16. 3. 2009
Dobrý den,

v MYCLINIC prague používáme chemický peeling na akné s velmi dobrým efektem. V případě Vašeho zájmu o ošetření se prosím objednejte na T: ****** nebo ********* S pozdravem MUDr. Lucie Jurtinová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 16. 3. 2009
Vážená slečno,

chemický peeling je velmi účinný zvláště pak v kombinaci s dalšími zevními prostředky - krémy lotia etc.V případě zájmu mě kontaktujte. Výsledky jsou velmi pěkné.

dr. Stratilová
*************

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi