Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizvičky po akné, pory, hrubá kůže

Jana345340
Jana345340
22. 2. 2016 · Poslední odpověď: 26. 2. 2016

Dobrý den, je mi 29 let, ale už několik let pozoruji výrazné změny na kůži v mém obličeji. Od rozšířených žilek, pigmentací po akné, jizviček po akné, výrazných porů, unavené zašedlé pokožky, hrubého zvrásnělého povrchu s drobnými "výrůstky" či zvětšenými mazovými žlázkami (viz foto čela). Opravdu bych potřebovala zvolit nějaké komplexní a skutečně efektivní řešení, které by alespoň částečně vrátilo mé kůži původní podobu, uvítala bych alespoň nějaké zlepšení. Kůže je celkově ve velmi nepěkném stavu, bez makeupu vypadám velice strhaně až nemocně. Ráda bych proto podstoupila sérii IPL ošetření (žilky, pigmentace, nažloutlý odstín pokožky...) a hlubší laserový resurfacing CO2, třeba DeepFX pokud to bude možné. Zajímalo by mě, zda by mi hlubší laserový resurfacing pomohl k odstranění drobných podkožních "bouliček" či jak je nazvat, které mám na čele, mám je již roky a nemůžu se jich zbavit... Zda by se vyhladila a vypnula i povislá propadlá kůže pod očima, zejména pory a jizvičky po akné u nosu a zda je možné podstoupit kombinaci resurfacingu a IPL? Případně co zvolit dříve, IPL a pak za několik měsíců resurfacing nebo obráceně? Případně, zda by byla pro mě vhodná blefaroplastika dolních víček či jiný zákrok, který by změnil můj dosavadní ztrhaný výraz a unavenou kůži, která mě celkově dělá výrazně starší. Děkuji za jakoukoliv odbornou radu, velmi si jí vážím.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 22. 2. 2016
Nejlepší odpověď
Dobry den, nejvhodnejsi by byla osobni konzultace, abychom vsechny Vase problemy probrali a navrhli Vam nejlepsi reseni. Zdraví dr Vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 26. 2. 2016
Dobrý den,
jste mladá a tak je přirozené, že byste chtěla mít hezkou pleť.
Na rozšířené žilky,pigmentaci či jizvičky po akné nám velmi dobře funguje microneedling - mikrojehličkování. Je to ošetření nebolestivé, časově i finančně nenáročné a klienti se na něj velmi rádi vracejí, protože pleť se po něm opravdu výrazně zlepšuje - sjednotí se barva, zatáhnou póry, pleť není povadlá, ale svěží.
Máme z výsledků radost!
Detailní informace včetně videa najdete na našich webových stránkách.

Krásné dny přeje
MUDr. M. Vojtíšková
SKIN CARE Liberec
Liberec . 24. 2. 2016
Dobrý den,

jmenujete celou řadu problémů přes rozšířené žilky, projevy akné, jizvy... Samozřejmě se dá vše řešit - laserovým ošetřením cévním laserem, CO2 laserem, chemickým peelingem. atd. Pro určení nejvhodnější kombinace metod vás lékař musí vidět. Doporučuji vám tedy objednat se na osobní konzultaci.

Pěkný den,

MUDr. Iveta Tomšíková
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
dle toho co popisujete a mohu vidět na Vámi přiložené fotodokumentaci bych zkombinovala nejdříve frakční ošetření karbonuhličitým laserem MIxto a následně ve druhém sezení ošetřila cévním diodovým laserem pro popisované cévky
s pozdravem
Hlavatá Stružínská
Premium
Dobrý den ,
dle toho co popisujete a mohu vidět na Vámi přiložené fotodokumentaci bych zkombinovala nejdříve frakční ošetření karbonuhličitým laserem a následně ve druhém sezení ošetřila cévním laserem pro popisované cévky .
s pozdravem
Hlavatá Stružínská
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 23. 2. 2016
Vážená paní Jano,
objednejte se prosím na osobní konzultaci. Velmi ráda Vám se vším poradím a doporučím nejvhodnější postup a plán léčby, aby jste byla spokojena a vyřešily bychom všechny Vaše problémy. Potřebuji znát Váš zdravotní stav a Vaši pleť si vyšetřit.
Budu se těšit na viděnou,
s přáním krásného dne,
MUDr.Synková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 23. 2. 2016
Dobrý den, na naší klinice Vám můžeme dopřát velmi široké spektrum všech zákroků a jejich kombinace, které by vedly k dosažení požadovaného efektu, ale bohužel bez osobní konzultace a důkladného vyšetření stavu Vaší pleti i celkového zdravotního stavu Vám nemohu podat bližší informace ohledně vhodného postupu.

S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová

Související dotazy

Účinná metoda na odstranění vrásek

euro
euro
22. 2. 2018 · Poslední odpověď: 23. 2. 2018

Dobrý den, chtěla bych se ještě zeptat, která metoda má viditelnější a dlouhodobější účinek při vyhlazení vrásek , zda metoda CO2 laserem nebo radiofrekvence Scar Let. A jak se tyto dvě metody liší finančně. Děkuji za odpoveď, hezký den.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
laserový resurfacing CO2 laserem je invazivnější metoda, s opravdu viditelnými výsledky. Náš laser italské značky DEKA Vám může nabídnout radiofrekvenci k resurfacingu, efekt je výraznější. V tomto případě ovšem doporučujeme konzultaci, jen lékařka může posoudit, zda je pokožka vhodná i pro kombinaci s radiofrekvencí.
Druhou možností je neinvazivní radiofrekvenční lifting, který je třeba opakovat několikrát.
Cena invazivní metody u nás stojí 11 800 Kč celý obličej, s radiofrekvencí 13 800 Kč.
Neinvazivní metoda 1 990 Kč za obličej, ale zde doporučujeme 6 opakování. Má spíše efekt pro zpevnění.
Vrásky však můžeme řešit i injekčními metodami.
Pokud byste měla zájem, jsme na Karlově nám. 10, po až pátek od 9 do 19 hodin, v sobotu vždy až do večera.
S přáním pěkného dne
Klinika Altos
+420 222 561 750, +420 731 800 259
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Léčba akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 2. 2023
Chemický peeling
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 7. 2014
Jizvy po akné
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 2. 2019
Léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 11. 2012
Jizvy po akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2017
Korekce jizev
Žádné odpovědi
Frakční laser
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 1. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi