Altoa Premium Health Care

Žádné recenze
Ohodnotit
K Nemocnici 1106/14, Hořovice, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
IČP nebo IČO 02620995
Altoa Premium Health Care
Žádné recenze

Informace

 • 69 návštěv profilu

Společnost Altoa s.r.o. zajišťuje od roku 2014 individuální preventivní a léčebnou péči prostřednictvím smluvní sítě zdravotnických zařízení Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Rehabilitační nemocnice Beroun, Onkologické a radiologické centrum Multiscan a Gynekologie Vinohrady.

Služby jsou určeny jak pro korporátní klientelu, tak pro individuální klienty i pracovně-lékařskou péči.

Hlavním cílem je zdraví klientů a zajištění zdravotní péče přesahující rozsah péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění na nejvyšší možné odborné úrovni při zachování plného soukromí klienta.

Altoa Premium Health Care & Nemocnice Hořovice

Estetická chirurgie & plastické operace

Klientům nabízíme estetické operace z oboru plastické chirurgie, a to jak prováděné v ambulantním režimu v lokální anestezii, tak výkony, které vyžadují celkovou anestezii a krátkodobou hospitalizaci.

Mezi nejžádanější výkony patří augmentace (zvětšení) prsů pomocí silikonových implantátů, modelace a redukce prsou. Dále pak plastická operace očních víček (blefaroplastika), odstranění tuku pomocí liposukce a estetické operace obličeje: facelift, necklift, lifting střední části obličeje či stále populárnější miniinvazivní facelift.

Nemocnice Hořovice

Nemocnice Hořovice nabízí širokou škálu ambulancí a poraden navazujících na jednotlivá lůžková oddělení. Specializované zdravotní služby poskytuje nad rámec základních medicínských oborů pacientům nejen ze středočeského kraje, ale z celé České republiky.

Ambulantní i lůžkové části hořovické nemocnice prošly nedávno rozsáhlou přestavbou a v současné době jsou všechna její lůžková oddělení vybavena jedno až čtyřlůžkovými komfortními pokoji s vlastním hygienickým zařízením, TV a přístupem k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Pacientům je k dispozici parkoviště před budovou nemocnice s více než 100 parkovacími místy.

Vedoucí lékař a odborný garant odd. plastické chirurgie Altoa / Nemocnice Hořovice

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. je atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenosti s chirurgickými operacemi z oboru plastické, estetické i rekonstrukční chirurgie. Od roku 2000 je členem České neurochirurgické společnosti ČLS Jana Evangelisty Purkyně.

Vzdělání, praxe & profesní specializace

MUDr. Richtr absolvoval Lékařskou fakultu v Plzni a následně strávil sedm let na oddělení neurochirurgie v plzeňské fakultní nemocnici, kde ho velmi bavila práce s mikroskopem a jeho využití v chirurgii. V té době se plzeňské oddělení plastické chirurgie ve FN rozhodlo rozšířit operativu o mikrochirurgii a pan doktor se rozhodl vydat novým profesním směrem.

Přestoupil na Oddělení plastické chirurgie při FN v Plzni, kde působil jako sekundární lékař, absolvoval všechny stáže v novém oboru a roku 2010 úspěšně obhájil atestaci II. stupně v oboru plastické chirurgie.

O mikrochirurgii by se dalo říci, že je to nejvyšší úroveň, kdy je možné zrekonstruovat postižené části těla nebo nahrazovat různé orgány a/či jejich funkce tím, že se přenáší zcela odděleně tkáň z jedné části těla tam, kde je potřeba. Obor plastické chirurgie v sobě nezahrnuje jen estetické výkony, jako je zvětšení prsou, plastika víček či facelift, ale patří sem především výkony rekonstrukční, vč. operativy kožních nádorů, rozsáhlých ztrátových poranění, vývojových vad, apod.

Díky svým bohatým zkušenostem s operacemi za asistence mikroskopu a svému předchozímu působení na neurochirurgii MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. úspěšně zavedl tuto metodu do běžné praxe i v rámci oddělení plastické chirurgie v Plzni.

V období 2017 až 2018 byl pan doktor také odborným asistentem Lékařské fakulty v Plzni. Další rok pak vedoucím lékařem Oddělení plastické chirurgie na Chirurgické klinice 2. LF Univerzity Karlovy a FN v Praze - Motole a současně i odborným asistentem této lékařské fakulty.

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. své zkušenosti a znalosti v oboru plastické chirurgie získával a prohluboval také při působení na několika odborných stážích na předních pracovištích nejen v ČR, ale i v zahraničí.

 • Klinika plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, pod vedením profesora J. Veselého
 • Klinika plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, pod vedením docenta M. Tvrdka
 • Klinika plastické chirurgie, Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze, pod vedením docenta J. Měšťáka
 • Kurz estetické chirurgie v Hospital Universitario Quirón, v Madridu - Breast Augmentation, prof. Dr. Jose Luis Martin del Yerro
 • Division of Reconstructive Microsurgery, Department of Plastic & Reconstructive Surgery at the Chang Gung Memorial Hospital, Linkou, Taiwan, prof. Dr. Fu Chan Wei
 • Center for Anatomy and Cell Biology, Medical University of Vienna, Austria. Division of Anatomy, Anatomical Surgical Training - Rejuvenating the Face, prof. Dr. Mario Pelle Ceravolo, prof. Dr. Giovanni Botti

Konzultace & spektrum nabízené péče

V současné době se MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. věnuje své vlastní soukromé praxi a též spolupracuje se společností Altoa Premium Health Care a Nemocnicí v Hořovicích. Je pacienty vyhledáván pro celé spektrum esteticko-plastických operací (zvětšení, modelace či redukce prsů, liposukce, abdominoplastika, plastika očních víček, aj.).

Esteticko-plastické operační výkony provádí jak v ambulantním režimu (v lokální anestezii), tak za krátké hospitalizace (u výkonů vyžadujících celkovou anestezii). V Nemocnici v Hořovicích je pro klienty zajištěna maximální předoperační i pooperační péče. Při hospitalizaci je klient pod neustálým dohledem zkušeného zdravotnického personálu (diplomovaných zdravotních sester) a pohotovostního lékaře.

Konzultace & hospitalizace

Pro konzultace je MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. pacientům k dispozici jak v Hořovicích, tak i v Rokycanech.

Všechny výkony jsou prováděny v klidném a příjemné prostředí. Snažíme se vytvořit takovou atmosféru, ve které se klienti cítí komfortně a bezpečně. Nadstandardní kvalita práce podpořená dlouholetou erudicí a zkušenostmi v oboru je pro nás naprostou samozřejmostí.

Zajímavosti o lékaři

Pan doktor je také řešitelem vědeckého projektu „Experimentální model ischemicko-reperfúzního poškození laloku musculus latissimus dorsi prasete domácího" (č. projektu: NT/11024-3/2010, grant. agentura: IGA MZ ČR)

Ve svém volném čase se věnuje fotografii, a to především fotografování ptactva a jak sám říká: „Pro dobrý snímek je ochotný jet třeba i na druhou stranu světa."

Certifikáty:

 • Certifikace ISO 9001

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 2014

Pracovní tým:

 • 21-50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Nemocnice

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky

Operace intimních partií

Obrázky (3)

Požádejte: Altoa Premium Health Care o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!