Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pigmentové skvrny po chemickém peelingu

Anonymní
jahoda87
24. 2. 2014 · Poslední odpověď: 26. 2. 2014

Dobrý den, po sloupnutí chemického peelingu mi zůstaly tmavé skvrny i přesto, že jsem se chránila krémem protit UVA a UVB s ochranou 30. Navíc je únor a slunce není moc silné, nevím proč se tak stalo. Je možné, že to samo vymizí? Chodím na biostimulační laser, zatím jsem byla na 3 sezeních a výsledek žádný, jsem tam vždy 5min. Už mě napadá na to dát jedině krém Glyco A, aby se kůže sloupnula znovu. Nevím co s tím. Děkuji za rady

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
25. 2. 2014
Dobrý den,

po chemickém peelingu či laserovém zákroku bohužel není dostatečná ochrana SPF 30. Vždy je nutno volit min. SPF 50. Rovněž doporučujeme přerušit série ošetření biostimulačním laserem. Krém Glyco A od ISIS by mohl být efektivní na drobnější skvrnky, nicméně pro redukci pig. skvrn je vždy lepší využít laseru před krémem, jelikož po laserovém ošetření se dosahuje lepších účinků. Drobné skvrny do 3 cm2 bychom Vám mohli ošetřit za 550 Kč.


S pozdravem a přáním pěkného dne

Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 25. 2. 2014
No, biostimulační laser vyřaďte ihned, ten často hyperpigmentace stimuluje...Nejspíše to opravdu vymizí samo, lze pomoci depigmentačním krémem na předpis lékaře, napadá mně jich několik, ale musela byste se stavit, abychom určili správnou koncentraci.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

souhlasím.

Ačkoliv se zdá, že Slunce svítí málo, rozhodně i v tomto počasí chraňte pleť UV faktorem 50.

Pokud Vám pigmentové skvrny samy nevymizí, ráda Vám nabídnu bezplatnou konzultaci v Petra Clinic, kde Vám můžeme mimo jiné nabídnout prostředky pro bělení pigmentových skvrn na domácí použití.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny
Praha . 24. 2. 2014
Dobrý den,

ano je možné, že to samo vymizí, při pobytu na slunci používejte make up a ochranné krémy s fyzikálním faktorem 50+, dalšímu dráždění se raději vyhněte.
Podle stavu pleti je vhodné použít i regenerační krém.
Užívejte selen.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2013
Odstranění pigmentových skvrn
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2015
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Digitální dermatoskop
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2020
Chemický peeling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 11. 2007
Chemický peeling
Žádné odpovědi
Chemický peeling
Žádné odpovědi
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi