Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Neodstranitelné pigmentové skvrny na obličeji

tyna
28. 10. 2013 · Poslední odpověď: 29. 10. 2013

Dobrý den,

Na obličeji (zejména čele) mám pigmentové skvrny, které nejdou odstranit. Absolvovala jsem chemické peelingy + aplikaci bělícího krému Neostrata na jedné pražské klinice, na jiné opět chemický peeling a poté IPL laser, dvakrát opakované sezení. Nicméně se skvrnami se vůbec nic nestalo, přestože mi paní doktorka dala "koňskou dávku" se slovy, že není možné, aby mi nezmizely. Myslíte si, že je možné, aby skvrny byly nějak odstraněny?

Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den. Existuje mnoho značek přístrojů IPL i laserů, které jsou určeny k odstraňování pigmentových skvrn. Výkonnost se u jednotlivých značek dramaticky liší. Naše klinika disponuje vysoce výkonným systémem určeným k odstraňování i těžce řešitelných pigmentových lézí a to americkým systémem Palomar, konkrétně LUX G, který prokázal v klinických studiích signifikantní zlepšení pigmentových skvrn. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 226 291 640, sjednáme Vám konzultaci či přímo ošetření u jedné z našich tří zkušených dermatoložek.

V úctě

Anna Brandejs
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 29. 10. 2013
Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na osobní konzultaci k paní primářce Kavkové, která se specializuje na estetickou dermatologii. Pigmentové skvrny trápí mnoho žen, většinou se nedá zaručit, že se zamezí jejich vzniku, nicméně v dnešní době jsou již metody, které dokáží klientky jejich problému zbavit, nebo jej z větší části eliminovat.
Objednejte se k paní primářce Kavkové na osobní konzultaci a ona Vám poradí, jak nejlépe ve Vašem případě postupovat.
S pozdravem Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie Yes Visage
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2015
Digitální dermatoskop
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2020
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 12. 2016
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2024
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi