Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

asymetrie v obličeji

Natalie77
17. 2. 2023

Dobrý den, chci se zeptat, jaké jsou zde možnosti úpravy obličeje. Mám asymetrický obličej a to hodně a moc mě to trápí. Vypadám jako kdyby jsem se nemohla rozhodnout s jakým obličejem se narodím, tak mám půlku a půlku. Normálně když se koukám do zrcadla tak žádnou asymetrii nevidím a obličej mi připadá docela symetrický, možná jen lehce obočí. Ale když se fotím tak ta fotka je nějak překlopená a můj obličej vypadá strašně. Chtěla bych sem přiložit fotku svého obličeje, ale nechci aby byla zde veřejně na stránkách, proto bych byla ráda, kdybych se na někoho z Vás mohla obrátit třeba na email, kam bych mohla fotku poslat a bylo by jen mezi námi. Předem chci upozornit, že nejsem plnoletá, ale chci znát nějaké možnosti do budoucna, nebo jestli by byla zde možnost podstoupit nějaké zákroky již třeba v 17 s doprovodem zákonného zástupce či tak. Předem moc děkuji, Natálie.

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Profiloplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 7. 2019
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2022
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 5. 2017
Mezonitě
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 12. 2023
Profiloplastika
Žádné odpovědi
Chirurgická rekonstrukce obličeje
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 3. 2019
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2023
Neinvazivní liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2019
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi