Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie obličeje a úsměvu

MarketV
24. 1. 2023 · Poslední odpověď: 6. 6. 2023

Dobrý den, možná můj dotaz zařadím špatně, tak se omlouvám. Trápí mě můj úsměv nebo tedy rýhy podél něj a tvar čelisti. Nevím, zda jsem to tak měla od narození, ale na dřívějších fotkách to vidět tolik není. Začala jsem si toho všímat až po porodu a té čelisti až teď po zubních zákrocích (komplikované extrakce s vrtáním a broušením kosti) Zajímalo by čím by to mohlo být a zda s tím něco jde dělat?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 6. 6. 2023
Dobrý den. Tvar a hloubka nosoretních rýh se mění věkem, s úbytkem kolagenu, i stomatolog. zákrocích. Vrásky je možné vyplnit výplněmi kyseliny hyaluronové, kontury obličeje radiofrekvencí. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 31. 1. 2023
Dobrý den, tvar čelisti a hloubka nosoretních rýh se mění přirozeně věkem, ale samozřejmě to může být i stomatochirugickými zákroky. Tvar čelisti i nosoretní rýhy se dají upravit dermálními výplněmi. Pro přesnější doporučení řešení dané problematiky bych navrhla osobní konzultaci.
Krásný den,
MUDr. Anna Zborovská
Premium
Kladno . 31. 1. 2023
dobrý den, ostré vrásky u ústních koutků jdou redukovat pomocí výplní kyseliny hyaluronové, případně v kombinaci s mezonitěmi, marioneta u koutku pak též výplní, nitěmi nebo i v kombinaci s botulotoxinem. Ale je potřeba osobní konzultace a vidět váš úsměv "na živo". S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Premium
Dobrý den,
dle fotek nevidíme žádné nedokonalosti, ale rádi Vás objednáme k MUDr. Zimovčákové na níže uvedených telefonních číslech, že by jste s ní probrala co přesně Vás trápí.

S pozdravem L. Hofereková



BODY klinika plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Profiloplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 7. 2019
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2022
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 5. 2017
Mezonitě
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 12. 2023
Profiloplastika
Žádné odpovědi
Chirurgická rekonstrukce obličeje
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 3. 2019
Neinvazivní liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 12. 2009
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi