Dermabraze na odstranění jizev po akné

Dermabraze na odstranění jizev po akné

Eva123  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, chtěla bych podstoupit dermabrazi na odstranění jizev po akne na obličeji. Můžete mi prosím doporočit kde v Brně se tento zákrok provádí.
Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Premium member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 502 odpovědí
  • 63 Likes
To bohužel neví, klienti z Brna dojíždějí k nám.-))

Petra Řehořková
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji za odpověď..na Vašich stránkách jsem ale tento zákrok nenašla.

Reakce na Eva123

Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Premium member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 502 odpovědí
  • 63 Likes
Dobrý den, níže Vám posílám odkaz na náš web, kde naleznete podrobnosti k tomuto ošetření
https://www.petraclinic.cz/cs/zakroky/diamantova-mikrodermabraze-s-laserovou-sprchou. Na osobní konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření právě pro Vás. Napište mi prosí termín, který je pro Vás nejvhodnější. Při konzultaci je možné ošetření ihned provést.

S pozdravem
Tereza Klementová

Reakce na Klinika estetické medicíny Petra Clinic

• 6 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji..ja měla na mysli ale klasickou dermabrazi, ne mikro..potřebuji nějaké ošetření které jizvy opravdu alespoň trochu vyhladí.

Reakce na Eva123

• 502 odpovědí
  • 63 Likes
Nabízené ošetření dokáže jizvy také zjemnit a máme mnoho dalších procedur na vyhlazení jizev, které lze podstoupit i v letním období. Mohu Vás pozvat na osobní konzultaci, aby jsme vybrali nejvhodnější ošetření právě pro Vás. Konzultaci je možné spojit v jeden den s ošetřením.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tereza Klementová

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí