Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstraneni jizev a prohlubenin po akne

C767
C767
30. 4. 2020 · Poslední odpověď: 4. 5. 2020

Dobry den,

Jiz delsi dobu me trapi akne a hlavnr jizvy, ktere po nich zustali. Mam problematickou plet, nejen ze je aknozni, ale take neni sjednocena, mistami je plet zacervenala, mam pigmentove skvrny a pihy. Dokonce se mi udelali prohloubeniny po akne, coz me trapi nejvice. Momentalne jsem tehotna ve 30.tydnu, takze jsem si vedoma, ze nemohu na zadne laserove procedury v tuto chvili. Chodivala jsem ke kosmeticce behem 5 mesicu az do te doby, kdy zacal nouzovy stav. cca 1-2x do mesice na hloubkove cisteni, z toho posledni procedura, ktera mi byla provedena byl green peel. Plet se trochu zlepsila, ale nevim zda to neni i tim, ze na jare byva ma plet mnohem lepsi nez v zime.

Prosim muzete mi poradit, jakou nejucinejsi metodu byste doporucili pro odstraneni jizev a prohloubeniny po akne?

Dekuji moc.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
30. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den
Podle mých zkušeností je nejlepším způsobem, jak zlepšit jizvy, laser na resurfacing CO2, po kterém následuje několik relací mezoterapie nebo redermalizace kyselinou hyaluronovou, aby se vyplnily depresivní značky. Jakýkoli postup zahrnující chemické peelingy je však doporučuji po porodu.
S pozdravem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 4. 5. 2020
Dobrý den,
na ošetření budete muset počkat až po těhotenství, jizvy by šly odstranit frakčním laserem CO2, v případě zájmu se objednejte tel. . Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premier Clinic
Praha . 4. 5. 2020
Dobrý den,

pokud již není aktivní projev, je možné použít nejúčinnější metodu a to je frakční CO2 resurfacing. Toto ošetření ovšem nelze vzhledem k těhotenství provádět. Toto ošetření se provádí pouze 1 x za rok, je možné ho opakovat. Dále je velice efektivní hluboké jizvy vyplnit kys. hyaluronovou.

Přejeme Vám pěkné den,
tým Premier Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Jizvy po akné
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Mikrodermabraze
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 7. 2018
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2015
Zvětšení hýždí
Žádné odpovědi
Jizvy po akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 7. 2023
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Plazmaterapie
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 12. 2019
Korekce jizev
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2013
Léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2020
Jizvy po akné
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi