Flexr po těhotenství a nebo počkat až po dalším?

Adela_Pecha_kova_Fo_
4. 2. 2021 · Poslední odpověď: 9. 3. 2021

Dobrý den. Zajímá mě korekce pupíku a kůže okolo flexrem. Jsem po dvou dětech a změny jsou vidět. Má smysl jít na zákrok flexrem už nyní a nebo až po dalším dítěti plánovaném tak za 2 roky? Má případně cenu zatím pouze redukovat strie okolo pupíku laserem? Děkuji za odpovědi. Adéla

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
IP Beauty
Kladno · 9. 3. 2021
Dobrý den, cenu to určitě má již nyní. Doporučil bych kombinaci laseru a mezonití, případně plextru a mezonití. Dobrý výsledek můžete mít také s dermapenem, plasmou. Vždy však bude potřeba více ošetření za sebo. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty

Související dotazy

Frakční ablační resurfacing - vhodné načasování

Lily840399
Lily840399
21. 10. 2019 · Poslední odpověď: 25. 10. 2019

Hezký den, mám na leden naplánovaný lifting obličeje. Chci podstoupit také frakční ablační resurfacing tváře pomocí laseru. Je lepší jít na tuto proceduru (laser) nyní anebo ji nechat až po operaci? Děkuji.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Hezký den, pokud plánujete chirurgický lifting kůže obličeje, je lepší absolvovat frakční resurfacing po operaci, protože může doladit drobné nedostatky operace. Otázkou je termín, ve vašem případě únor, je na hranici z důvodů nutné 2 měsíční ochrany před sluncem pro riziko vzniku pigmentací
Dr. Vidura

Kolik ošetření C02 laserem pro omlazení pleti

FAQ
FAQ
3. 8. 2017 · Poslední odpověď: 4. 6. 2018

Bude efekt laserového resurfacingu patrný už po jednom ošetření nebo je potřeba pleť ošetřit vícekrát? Případně, v jaké frekvenci a časovém odstupu, děkuji.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Eftimovská
Praha · 7. 3. 2018
Nejlepší odpověď
Efekt je patrný již po jednom ošetření. Je však odvislý od diagnózy, stavu pleti před ošetřením, zdravotního stavu, věku, návykům (kouření, alkohol, životní styl, práce).
a) Sjednocení barevného tónu, zmírnění vrásek a zpevnění , čili s převahou akcentu na omlazení, se projeví rychle a již po jednom zákroku. Další ošetření pro omlazení lze provést dle přání klienta/tky nebo vůbec ne. Poněvadž po každém ošetření dochází k nárůstu kolagenu, klienti/tky si většinou přejí podstoupit další ošetření. Pro omlazení lze resurfacing opakovat za dva měsíce, za rok, za dva, za pět let- lékař poradí.
b) Zmenšení, zbroušení jizviček po akné a stáhnutí se pórů u těžších, mastných pletí je vhodné pro lepší efekt opakovat. Mnohé zdroje pro tyto případy doporučují frakční laserový resurfacing po měsíci, já však nevidím k tak brzkému opakování fyziologický důvod a doporučuji druhé ošetření po několika měsících- buď během jednoho neslunečného půlroku (mezi podzimem a jarem) nebo druhý zákrok lze v některých případech provést dokonce až během příští zimy. Záleží na výsledné domluvě v ordinaci.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi