Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšené bradavky u muže

Jirka783
Jirka783
13. 2. 2017 · Poslední odpověď: 14. 2. 2017

Dobrý den,

Obracím se na vás s choulostivým problémem, trpím zvětšenými bradavky, řešil jsem tento problém s praktickým lékářem, ale jedineého čeho jsem se dočkal byly defakto posměšky.

Bydlim v Praze, praktického lékaře mám stále zatím v Ostravě. Je mi 26 let, 180cm a 82kg.

Budu vám moc vděčný za případne informace jak se toho problému zbavit.

Děkuji a přejí hezký den.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 2. 2017
Nejlepší odpověď
Podle fotodokumentace soudím, že se nejedná o zvětšené bradavky ale o celou zvětšenou žlázu a to už mluvíme o gynekomastii. Bude dobré se nechat vyšetřit na endokrinologii, sice jen asi 10% gynekomastií se dá vyléčit konservativně, tedy bez operace, ale za pokus to stojí. I když se stáváte u praktického lékaře předmětem výsměchu, což mi "hlava nebere", tak se dožádejte doporučení na endokrinologii. Je to Vaše zdraví, Váž stav a tak bojujte.... Od endokrinologa si vyžádejte eventuální doporučení na exstirpaci žlázy, některá klinická pracoviště to dělají na pojišťovnu. Naše pracoviště smlouvu se zdravotnickými pojišťovnami, bohužel, nemá.

Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 14. 2. 2017
Dobrý den, dle fotografií, se jedná nejspíše o gynekomastii. Vhodné by bylo doplnit UZ vyšetření prsou a klinické vyšetření plast. chirurgem, dále endokrinologické vyšetření (někdy si endokrinolog provádí UZ vyšetření sám). Dle foto bych nejspíše doporučil odstranění žláz chirurgicky a tím se zmenší i dvorec.
S pozdravem Dr.Horyna Pavel
Premium
Praha . 14. 2. 2017
Dobrý den, může se jednat o gynekomastii, z těchto fotografii nelze usuzovat s přesností. Problém lze řešit (endokrinologie, v rámci plastické chirurgie liposukce, nebo redukce prsní žlázy) bližší informace jsme schopen Vám sdělit při vyšetření a osobní konzultaci. Zaráží mne přístup Vašeho praktického lékaře ...!!!???
S pozdravem
MUDr. Pavel Hlava

Související dotazy

Po operaci gynekomastie stále nahmatám žlázu

gixxeer
gixxeer
18. 3. 2019 · Poslední odpověď: 20. 3. 2019

Dobrý den, jsem cca měsíc po operaci gynekomastie,přesněji po excirpaci prsní žlázy jak bylo uvedeno v konečné zprávě.Doktor mi řekl,že museli kousek nechat abych neměl propadlá prsa.Když zkusím nahmatat,tak pod prsním dvorcem stále bulku cítím a pohledově to je i vidět.Pravá strana je v pořádku a levá se řekl bych nepovedla.Bylo to prováděno v nemocnici hrazeno ZP. Je normální,že po operaci zustává žláza cca 2x2cm? Ještě dotaz ohledně jizvev.Obě jsou jakoby ,,ztvrdlé" a trochu vystupují.Spraví se to časem?

Děkuji za odpověď

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 20. 3. 2019
Dobrý den,
souhlasím s vyjádřením kolegyně.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.

Operace gynekomastie - cena

ZDZ
27. 3. 2017 · Poslední odpověď: 17. 4. 2020

Dobrý den, muž 23 let od 14 let mne trápí neobvykle velké prsní bradavky. Lékařka v pubertě apelovala, že se to časem ztratí, bohužel se doposud nic neděje. Rád bych svůj, jak psychický, tak estetický problém vyřešil. V příloze přikládám fotografii. Na levé straně bradavky v normě, např. v zimě na pravé straně je můj případ v klidovém stavu. Ps. byl jsem s tím na endokrinologii, lékařka mi řekla, že mám začít běhat, že to mám jen v mírném stavu.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 3. 2017
Nejlepší odpověď
Nechápu, jak Vám toto mohl atestovaný endokrinolog říci. Dle fotky vlevo se jedná opravdu o gynekomastii, která je z 90% neléčitelná endokrinologicky a troufám si tvrdit, že už ani ne od endokrinologa, který Vás bude léčit běháním. To při vší úctě ke kolegyni, která Vám to řekla. Bude to nejspíše na operaci.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Stále vystouplé bradavky po operaci gynekomastie

Yee
Yee
24. 6. 2020 · Poslední odpověď: 29. 6. 2020

Operaci jsem podstoupil před rokem. První týden vše vypadalo skvěle, ale od dvou týdnu po operaci až doteď trpím znovu vystouplými bradavkami (lepší než předtím, ale stále neuspokojivé). Došel jsem k závěru, že to jsou jizvy uvnitř (tvrdé,tuhé, kolem místa operace), protože doktor trvá na tom, že žlázu odstranil celou. Jaké jsou teď mé možnosti? Chtěl bych se problému zbavit úplně, ne napůl

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 29. 6. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
souhlasím, jediné řešení by byla reoperace. Nutno zvážit.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2011
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 5. 2017
Gynekomastie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2009
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2010
Gynekomastie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2015
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 7. 2019
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 5. 2007
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2020
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 3. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi