Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Po operaci gynekomastie konečně můžu žít naplno

Stojí to za to
Průměrná cena: 36.000 Kč

O lékaři

3 adresy v Praha (kraj)
Hodnocení:
Mnoho let jsem nad zákrokem přemýšlel. Nakonec jsem se rozhodl pro plastickou chirurgii na klinice ISCARE a pana primáře MUDr. Alexandera Vatľaka. Všichni na klinice byli velmi profesionální, milí a vše mi předem vysvětlili, tak abych věděl jaký bude další postup. Mé obavy z anestezie i samotného zákroku tak byly zcela zbytečné. Na pokoj pořád někdo chodil a ptal se jak mi je, cokoliv jsem potřeboval tak nebyl žádný problém a vždy s úsměvem na tváři. Zní to jako banalita, ale člověk se pak cítí mnohem lépe. Všechno na mě působilo moderně, čistě, uklizeně. Což je velký rozdíl oproti státním nemocnicím. Vše opravdu fungovalo a nikde žádné čekání. A ještě jedna výhoda. Veškerá předoperační vyšetření vám udělají přímo na místě. Což taky ušetří hodně času. Všem kliniku ISCARE velmi doporučuji. I přesto, že bývám velký kritik, tak tady nemám co bych vytkl.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před necelými třemi týdny jsem absolvoval operaci gynekomastie na klinice ISCARE u MUDr. Alexandera Vatľaka.

Už tak 10 let jsem věděl, že můj hrudník nevypadá jak by měl. Lékařka v mých 25 letech mi potvrdila gynekomastii a poradila mi ať začnu cvičit, že se to spraví. Opak byl pravdou. Prsní svaly se mi intenzivním cvičením ve fitku zvětšily, ale vypadaly ještě víc nepřirozeně.

Celý svůj dospělý život jsem s tím bojoval. Nikdy jsem třeba na pláži neodložil triko, nebo tílko. Nikdy jsem kvůli tomu nešel do veřejné sauny nebo bazénu. Hodně mi to vadilo.

Po dlouhém váhání jsem se rozhodl pro kliniku ISCARE a udělal jsem dobře. Od recepčních, přes pana primáře Vatľaka, sestry, lékařku která měla na starosti anestezii, všichni byli naprosto profesionální. Anestezii jsem nikdy předtím neabsolvoval a nikdy jsem nebyl ani v nemocnici. Takže i když jsem se těšil, že se konečně zbavím toho co mě tolik let trápilo, tak nějaký ten strach tam byl. Veškeré mé obavy však byly, díky neuvěřitelně milým a příjemným zaměstnancům, naprosto zbytečné. Každý mi vysvětlil co se bude dít, jak bude co probíhat. S úsměvem, mile a lidsky.

Pokud bych měl opět někam jít, tak jedině do ISCARE. Všem tuto kliniku doporučuji. Konečně můžu žít naplno!

4

Komentáře (4)

Dobrý den Noah,
výsledek je super, musíte být spokojený.
Stále ještě nosíte hrudní bandáž?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, druhá fotografie je asi druhý den po operaci. Ano komprese má být celkem dva měsíce po zákroku. Pořídil jsem si i elastickou stahovací vestu, která je na nošení praktičtější než bandáž.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
V tom případě to již dnes vypadá o dost lépe.
Přeji Vám rychlé hojení
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velkou prsní žlázu vám odstranili?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zbytečný strach z narkózy

I když se jednalo o zákrok který jsem včera podstoupil, popravdě jsem měl strach z narkózy jako prase. Naštěstí už dnes sedím v práci a cítím se jako by se nic nedělo. Dodatečně chci poděkovat MUDr Issam Al Awa, kterému nikdy snad nepozlatí...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.