Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

29. 4. 2021 · Aktualizováno: 11. 10. 2021

Po operaci gynekomastie konečně můžu žít naplno

Stojí to za to
Průměrná cena: 36.000 Kč
119653
119654

O lékaři

Hodnocení:
Mnoho let jsem nad zákrokem přemýšlel. Nakonec jsem se rozhodl pro plastickou chirurgii na klinice ISCARE a pana primáře MUDr. Alexandera Vatľaka. Všichni na klinice byli velmi profesionální, milí a vše mi předem vysvětlili, tak abych věděl jaký bude další postup. Mé obavy z anestezie i samotného zákroku tak byly zcela zbytečné. Na pokoj pořád někdo chodil a ptal se jak mi je, cokoliv jsem potřeboval tak nebyl žádný problém a vždy s úsměvem na tváři. Zní to jako banalita, ale člověk se pak cítí mnohem lépe. Všechno na mě působilo moderně, čistě, uklizeně. Což je velký rozdíl oproti státním nemocnicím. Vše opravdu fungovalo a nikde žádné čekání. A ještě jedna výhoda. Veškerá předoperační vyšetření vám udělají přímo na místě. Což taky ušetří hodně času. Všem kliniku ISCARE velmi doporučuji. I přesto, že bývám velký kritik, tak tady nemám co bych vytkl.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před necelými třemi týdny jsem absolvoval operaci gynekomastie na klinice ISCARE u MUDr. Alexandera Vatľaka.

Už tak 10 let jsem věděl, že můj hrudník nevypadá jak by měl. Lékařka v mých 25 letech mi potvrdila gynekomastii a poradila mi ať začnu cvičit, že se to spraví. Opak byl pravdou. Prsní svaly se mi intenzivním cvičením ve fitku zvětšily, ale vypadaly ještě víc nepřirozeně.

Celý svůj dospělý život jsem s tím bojoval. Nikdy jsem třeba na pláži neodložil triko, nebo tílko. Nikdy jsem kvůli tomu nešel do veřejné sauny nebo bazénu. Hodně mi to vadilo.

Po dlouhém váhání jsem se rozhodl pro kliniku ISCARE a udělal jsem dobře. Od recepčních, přes pana primáře Vatľaka, sestry, lékařku která měla na starosti anestezii, všichni byli naprosto profesionální. Anestezii jsem nikdy předtím neabsolvoval a nikdy jsem nebyl ani v nemocnici. Takže i když jsem se těšil, že se konečně zbavím toho co mě tolik let trápilo, tak nějaký ten strach tam byl. Veškeré mé obavy však byly, díky neuvěřitelně milým a příjemným zaměstnancům, naprosto zbytečné. Každý mi vysvětlil co se bude dít, jak bude co probíhat. S úsměvem, mile a lidsky.

Pokud bych měl opět někam jít, tak jedině do ISCARE. Všem tuto kliniku doporučuji. Konečně můžu žít naplno!

4

Komentáře (4)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velkou prsní žlázu vám odstranili?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Odstranění gynekomastie, Praha

O operaci jsem uvažoval již od svých 19 let, kdy jsem na svém těle začal tento problém vnímat. V té době jsem však neznal pojmenování pro tuto poruchu. Postupem času jsem si hledal více a více informací a kvůli tomu, že se věnuji fitness ve...

Číst dál
Gynekomastie - zvětšená prsa

Měl jsem zvětšená prsa, takzvanou gynekomastii a rozhodl jsem se to řešit. Byl jsem pozván na konzultaci, kde mi bylo vše velmi srozumitelně vysvětleno a hned jsem byl objednán na zákrok. Zákrok jsem podstoupil 3.12.2019 a jsem velice spokojen....

Číst dál
Odstranění gynekomastie

I přes to, že jsem operaci podstoupil teprve nedávno a jizvy se tak stále hojí, jsem s výsledkem velmi spokojen. Gynekomastie mě trápila spoustu let a teprve až díky skvělé práci a profesionálnímu přístupu pana docenta Měšťáka se konečně nemusím...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.