Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou u mužů

Uzivatel
4. 1. 2007 · Poslední odpověď: 18. 3. 2010

Dobry den,jsem kluk, je mi 20 let,ale vypadam spis jako holka.Mam 167cm a 48 kg a celkovou kostru a figuru mam jako holka.Uz nejaky cas pracuji v oblasti travesty a vice mene ziji vacsinu casu jako holka a take kvuli tomu bych si chtel dat zvetsit prsa implantaty,abych vypadal co nejvic feminne.Nejsem transexual a nechci podstoupit zmenu pohlavi,jsem normalni kluk co sa jenom prevleka a hraje roli zeny, ale chtel bych mit prsa.Uz jsem predtim podstopil korekci nosu a zvetseni rtu a take nekolik dalsich kosmetickych procedur jako permanentni make up a pod., a chtel bych se tedy zeptat, jestli by bylo mozne podstoupit i zvetseni prsou i kdyz jsem fyzicky muz.Dekuji vam predem za odpoved a zustavam s pozdravem.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Augmentaci mužům provádíme také ,jak v Praze tak v K.Varech.Můžete se objednat ke konzultaci .Cena od 50000 do 70000 korun. drKupka
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
9. 1. 2007
Dobrý den, Alexi,
Vámi poptávaný zákrok možný je, máme s ním již zkušenosti. Cena zákroku je 23 000,-Kč za operaci (+ anestezie, hospitalizace a samozřejmě implantáty). Na osobní konzultaci u nás se můžete objednat na tel: ********** nebo ********, více o operaci a našich lékařích se dozvíte na **************
Krásný den,
Lékařské centrum PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
8. 1. 2007
Pane Alexi, na naší klinice je tento zákrok možný. Vzhledem k tomu, že jsme soukr.klinika mate zaručenu 100% diskretnost. V případe zajmu se objednejte na tel *******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Štěpán
Brno . 5. 1. 2007
Souhlasím s níže zmíněnými nazory kolegů. Zvětšení prsů pomocí implantátů u muže je možné a někdy i jednodušší než u některých žen s povolenou kůži prsů. Zákrok a vše co s ním souvisí by stál na mém pracovišti 61 000 kč.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Transexuály operujeme. I když se za něj nepokládáte, operace u nás je možná, pokud by Vám nevyhovovala Ostrava.
MUDr. Štefan Lišaník
MUDr. Štefan Lišaník
4. 1. 2007
Dobrý den-odpověď na pana Alexe.Rozhodnutí o zvětšení prsou u muže není vázáno na žádný předpis.je to vaše svobodná volba.Tyto operace se provádějí i u mužů.Bližší informace Vám zajisté řekne pří konzultaci každý plastický chirurg.
Pokud máte zájem o operaci můžete se obrátit na mé pracoviště v Ostravě.
Diskrétnost a vstřícnost personálu je samozřejmostí.
Veškeré kontakty na ***************
S pozdravem Dr.Lišaník
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 6. 2012
Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 4. 2014
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2007
Gynekomastie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017
Zvětšení prsou
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 5. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 11. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi