Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Změna rozhodnutí o velikosti implantátu

MartinaKom
25. 1. 2010 · Poslední odpověď: 1. 2. 2011

Dobrý den, jsem po konzultaci, s panem doktorem jsme si, jak se říká sedli, mám už dohodnutý i termín operace, bylo mi doporučeno: tvar kapka, uložení pod sval, podprsní rýhou (ev. dvorcem) a vel. 250-280 ml. Vzhledem k tomu, že mám naprostou důvěru k lékaři odborníkovi, který ví co dělá, k jsem ani nepochybovala, ALE! Mám jednu známou - je modelka, která augmentaci podstoupila a ta mi řekla, že 250 ml je málo a abych nebyla pak zklamaná, pochybovala i zvoleném tvaru, že má 2 kolegyně, které šly po kapakách na předělání na kulaté s nízkým profilem. Pohybuje se mezi modelkama, tam zná asi 10 děvčat, které to podstoupily a všechny mají kulaté, nízkoprof. a minimálně 300ml. Ona sama má 300ml, nízkoprof., ulož pod sval a zdají se mi takové akorát:-). Takže teď jsem vážně dostatečně zmatená a nevím jak dál, zřejmě mi nezbyde nic jiného, než další konzultace s panem doktorem. Máte Vy lékaři zkušenosti s opakovanou konzultací a se změnami přání klientek, nebudu za "nerozhodnou husu"? Nejhorší je, že si to opravdu nedokážu vůbec představit, ten výsledek:-(. Díky za vyslechnutí a za Váš čas. Hezký den Martina K.

Reklama

odpovědí (13)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 2. 2. 2010
Nejlepší odpověď
Víte, ty ..." nějaké důvody.." pochopíte za několik let, až prsa vlivem těžkého implantátu poklesnou a implantát bude kryt pouze kůží a velmi tenkou vrstvou prsní žlázy šíře asi 5mm, bude zcela jasně viditelný a hmatný pod kůží. Ale asi na to musíte přijít pouze vlastní zkušeností a obtížemi z toho vuniklými. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, vše znovu proberte se svým operatérem. V případě nejistoty a pochyb si zajděte k jinému erudovanému plastickému chirurgovi. Za Body kliniku dr. Zimovčáková
Premium
Dobrý den, rozhodně vše proberte znovu se svým operatérem, v případě nejistoty vyhledejte ještě jiného erudovaného plastického chirurga.Za Body kliniku Brno dr.Zimovčáková
Klinika GHC Praha
Praha . 18. 1. 2011
Dobrý den,

důkladně vše proberte se svým operatérem. V případě Vašeho zájmu o další názor jsou Vám k dispozici také naší špičkoví plastičtí chirurgové, nezávaznou konzultaci jsme schopni zajistit běhm několika dní. Její cena je 500,- Kč. Pro objednání termínu jsme Vám kdykoliv k dispozici.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 1. 2011
Takovéto otázky můžete klást jen lékaři, který Vás vyšetřil. Jinak to nejde. Tuším však, že 75 B jsou naprosto normální spíše větší prsa i bez zvětšení. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 17. 1. 2011
Dobrý den, bez vyšetření Vám bohužel nikdo z nás neporadí. Záleží také na tvaru a rozměrech prsů, na kvalitě tkání, atd. Věřte svému operatérovi, nebo zajděte za někým dalším, aby Vás mohl vyšetřit. Nashledanou, dr. Remeš
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
27. 1. 2010
Dobrý den, jistě bych Vám doporučil zopakovat konzultaci u pana doktora s otázkami, které máte a prodiskutovala možnosti, které přicházejí v úvahu. Ne každý je vhodný pro daný typ implantátu a proto jo edobré, aby Vám pan doktor i předvedl,jaký výsledek můžete očekávat. dr.Pachman,klinika Riva, Brno
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 1. 2010
Vidíte, zas tak velikou důvěru nemáte. Buď dáte na to "jedna paní povídala", nebo ne. Rozhodně doporučuji, pro uklidnění zajděte tam ještě jednou a vysvětlete to svému operaterovi jako nám. S takovými pacientkami se setkávám často a nevadí mi to. Spíše mne to alarmuje k tomu, abych situaci ještě znova vysvětlil a připomněl všechna pro a proti. Někdy dokonce dávám na vybranou z několika velikostí. Řeknu názor na velikost jakou bych doporučoval já a nechám ji vybrat třeba i tu o které si myslím, že je moc velká. Doplním rizika a udělam nba čem jsme se dohodli. Mělo-li by to být "přez moji čáru" pak vysvětlím, že tak veliké jsou už nesmysl a že do toho už nejdu. Nebo si zobjektivisujte situaci u jiného atestovaného plastického chirurga. Zdraví Dr. Tomáěšek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 25. 1. 2010
Stran rad od vaši známé modelky.Implantáty velikosti 300 a více ,nízký profil mívájí dost širokou základnu.Jistě je takový implantát vhodný pro vysokou dámu (a to modelky jsou),která má širší hrudník a pěkná prsa bez poklesu již před augmentací.Je to taky váš případ ??Porada s operatérem je jistě vhodná.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 25. 1. 2010
Je to příliš vážná a drahá záležitost,než by jste se obávala pořádně se dohodnout.Hlavně musíte vědět co chcete a dohodnout se s operaterem,než se potom užírat.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 25. 1. 2010
Dobrý den. Určitě ne! Naopak, každý plastik bude raději, když přijdete na konsultaci navíc, než byste byla po operaci zklamaná. JInak výsledek s anat. implantáty se nechá nasimulovat vnějšími epitesami v podprsence. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 25. 1. 2010
Dobrý den,

plně Vás chápu, můžete mi zaslat své foto a rádi Vám poradíme.

S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Praha . 25. 1. 2010
Dobrý den, změna původní velikosti implantátu před operací není vyjímkou. Jde pouze o domluvu mezi |Vámi a lékařem. Z hlediska velikosti - nelze se přesně řídit tím, jaký implantát byl užit u Vaší známé, neboť každá pacientka má jiná prsa a tedy použitím stejného implantátu nemusí vzniknout stejná velikost prsů. A z hlediska Vaší nepředstavy jaká prsa vzniknou 300 ml implantátem, použitím specielních epitez implantátu vložených do spodního prádla není problém naimitovat budoucí velikost prsů při konzultaci. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2009
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2009
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2013
Zvětšení prsou
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 5. 2011
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 3. 2011
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 7. 2014
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2014
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 3. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi