Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lehká asymetrie, přesto stejná velikost implantatu?

Mery737
20. 2. 2021 · Poslední odpověď: 22. 2. 2021

Dobrý den,

byla jsem na konzultaci ohledně zvětšení prsou po kojení. Panem doktorem mi byla nabídnuta velikost 280 až 315 ml, anatomický typ implantatu. Asymetrie je u mě prý nepatrná, tudíž by volil do obou prsou stejnou velikost implantátů. Mně samotné také nepřijde asymetrie nějak výrazná, ale bojím se, aby po zvětšení prsou stejnou velikosti nevystoupila ještě víc. Jaký je, prosim, Váš názor? Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 22. 2. 2021
Dobrý den,
aby se lékař mohl přesně vyjádřit, je vždy nutná osobní konzultace a vyšetření. Pro lepší představu a srovnání je vhodné podstoupit i více konzultací na různých klinikách a rozhodnout se až poté. Můžete se objednat na nezávaznou konzultaci i k nám na Kliniku YES VISAGE, kde po vyšetření doporučíme pro Vás vhodné řešení.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Silikony + modelace

anet001
anet001
24. 7. 2017 · Poslední odpověď: 30. 7. 2017

Dobry den,

Rada bych se zeptala na radu. Behem roku jsem zhubla asi kolem 15 kg (nyni mam 61kg, 167cm, 28 roku), ale bohuzel se to neskutecne ukazalo na prsou. Ztratila jsem 3 cisla, zviditelnila se mi asymetrie a jsou velmi povisle (viz obrazky) Hrozne se za to stydim a psychicky me to ovlivnuje. Ziju v zahranici, ale doktori jsou tady neskutecne predrazeni s velmi spatnou povesti.

Rada bych se zeptala panu doktoru, zda by mi neporadili. Byla by nejak moznost, kdybych prijela kratkodobe do Ceska na plastiku prsou? A take jaka by mohla byt priblizna cena? Rada bych modelaci + silikony, jelikoz sportovat neprestanu a predpokladam, ze muzu prsa ztratit jeste vic.

Predem moc dekuji za veskere nazory a komentare

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 26. 7. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den , nedoporučuji operaci dokud nebudete mít ustálenou váhu . Jak píšete, chcete dále sportem hubnout ( alespoň tak tomu rozumím ) . Pokud je to tedy tak , počkejte, až budete mít takovou váhu , se kterou budete spokojená a až potom si naplánujte rekonstrukci prsou . Věřte, že trpělivost nyní se vám vyplatí později .

Zdravím , dr Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Asymetrie po augumentaci

Aneta_novska
12. 12. 2020 · Poslední odpověď: 18. 1. 2021

Dobry den, jsem 4 mesice po augumentaci, v unoru jdu na kontrolu. Problem je, ze od zacatku mam jedno prso vetsi. Od 10. dne po augumentaci na to upozornuji operatera, ale nejprve se udajne jednalo o otok, pak o "zbytnely" sval, pote to bylo tim, ze jsem udajne mela na jedne starne propadlejsi hrudik, ale v papirech mam napsano, ze prsa byla pred operaci symetricka a zadne "degenerace", ci jak to vyjadrit, nejsou. Pouzity byly Polytech kulate implantaty Mesmo 320 ml, stredni profil. Asymetrie je videt ve vsech podprsenkach, i v upnutem tricku bez vystrihu, v predklonu bez podprsenky... jak se to resi? Mam narok na reoperaci zdarma, jelikoz je to podle meho pochybeni ze strany lekare, je mozno neinvazivne do mensiho prsu vpravit vlastni tuk a asymetrii dorovnat? Jsem nestastna, 80 tisic a stale muset dekolt schovavat?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 18. 1. 2021
Dobrý den,
souhlasím, asymetrii lze určitě dorovnat.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE

Špatný výsledek augmentace prsou

Simonaaaaa
Simonaaaaa
15. 4. 2016 · Poslední odpověď: 20. 5. 2020

Dobrý den, moc chci poprosit o názory doktorů. Byla jsem před 6. Týdny na zvětšení prsou..nebudu radsi jmenovat u koho. Čekala jsem 8 měsíců na termín a s výsledkem nejsem vůbec spokojená. Mám anatomy levé prso 280 ml stredni profil pravé prso 330 ml vysoký profil. Od začátku jsem měla levé prso o hodne větší než to pravé a nakonec mam to levé mensi nez prave a uplne jinak usazene..prave je o dost vic níž. Jde to videt hned na pohled. Je možnost, nové operace na účet kliniky, když výsledek vypadá špatně? Nebo co by jste mi radili v tomhle případě? Na fotkach to nejde az tak videt ale opravdu aspon o 3 cm je prave níž.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 4. 2016
Nejlepší odpověď
Měla jste vrozenou vadu - asymetrii prsů. Tato vada lze hodně těžko spravit, protože zde záleží hodně na odhadu operatera jak se mu povede jednak odhadnout velikostní rozdíl asymetrie a volba i tvaru implantátů. Pokud Vám operater dopředu neřekl, že výsledek Vaší operace numusí být optimální a tedy řádně nevysvětlil, že prsy nebudete mít stejné i při maximální snaze, pak je to možná jediná chyba, kterou udělal a ta není důvodem k tomu, aby byla reoperace provedena na účet pracoviště. Toto je alespoň můj názor. Větší prs s menším implantátem se časem bude tvarovat vždy jinak než menší s velikým implantátem. Ten s menším implantátem bude časem poklesávat a měnit svůj tvar, protože je tam více živé žlázy a naopak ten původně menší bude vždy vytrčený, nebude tolik poklesávat protože je silikonový. I ze znaleckého pohledu se domnívám, že nic neprosadíte. Jediné řešení takové, aby byly prsy stejné je redukovat větší žlázu, upravit prsa mammaplastikou a vložit stejné implantáty, což je z mého pohledu krajní postup a mladému děvčeti bych to rozhodně nedoporučoval a já ani to nerad operoval, protože by byly na prsech jizvy, výsledek také nemusí být úplně přesný (jedná se o živou tkáň a odhad zmenšení není také vždy jednoduchý).
Mrzí mne, že se to stalo, ale někdy se to tak děje...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2022
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 7. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 3. 2011
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 3. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 1. 2015
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 6. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi