Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vypnutí kontur čelisti - lipolýza

kmudrova
kmudrova
12. 6. 2019 · Poslední odpověď: 13. 6. 2019

Dobrý den, ráda bych se zaptala jaké jsou možnosti vypnutí kontur dolní čelisti u mladších osob (25), které ještě neřeší stárnutí. Skus bych měla mít dobrý, jsem po dvou kolech rovnátek, jsem štíhlá, nikdy jsem nezhubla větší množství váhy po kterém by mi zůstala volná kůže, nezdá se mi, že bych měla ustupující bradu. Chápu, že to není nijak drastický problém, ale i v době kdy jsem prakticky trpěla podváhou jsem měla volnou kůži, která mi protahuje obličej a při sehnutí hlavy začne okamžitě vytvářet velmi fotogenické záhyby.

Po "průzkumu možností" na internetu mě napadlo, že by to třeba by to mohla být trocha uloženého tuku, což by lipolýza mohla vyřešit. Nezdá se mi, že by to bylo na liposukci ani na profiloplastiku. Chápu že z fotek je těžké posoudit situaci. Vím, že některé vybrané fotky jsou dost nelichotivé a z určitého úhlu má každý dvojitou bradu, ale kromě té poslední jsou ještě někdy z konce střední (od té doby jsem trochu přibrala) a myslím že je na nich dobře vidět o co mi jde. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 13. 6. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Podle toho, co jste napsala, i podle fotografií si nemyslím, že by jakákoliv forma injekční lipolýzy měla být pro Vás dobrým postupem. Je tam trochu povolení, to ano, ale domnívám se, že vhodným životním stylem (pestrá strava s dostatkem proteinů - mléčné výrobky, maso, vejce) + přiměřené zapojování svalů krku během běžných činností ("nehovět si") by samo o sobě mělo vést ke zlepšení. Existují také neinvazivní metody jako kontaktní radiofrekvence (např. náš přístroj Accent), kdy lze během opakovaných ošetření dosáhnout zpevnění partie a zároveň i zlepšení pleti obličeje (jemné vyhlazení, zpevnění). Tato ošetření by měla být ideálně alespoň 4, vždy jedno ošetření za měsíc, k udržování pak individuálně, obvykle 1 ošetření jednou za půl roku. Pokud by Vás zajímaly další informace, prosím, objednejte se na vstupní pohovor, cena je 670 Kč.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 13. 6. 2019
Dobrý den, podle fotek se opravdu velmi špatně posuzuje. Nicméně, co se týče možností, které konkrétně u nás můžeme nabídnout, tak jsou to mezoterapeutická séra ke zpevnění povislé kůže, tuto proceduru je však nutné opakovat minimálně 4-5x. Další a efektivnější ošetření je pomocí přístroje LIFTERA. Liftera dosahuje vysokou energií ultrazvuku neinvazivně k platysmě, vrstvě kde dosud operoval jen plastický chirurg při liftingu. Dokáže zasáhnout hluboké vrstvy s vynikajícími výsledky, bez nutnosti rekonvalescence. Jedná se o vysoce účinný zákrok ke zpevnění pokožky a tvorbě nového kolagenu. Regenerativní proces nastartuje jedno ošetření. Povrch pokožky přitom zůstává neporušen. Hezký den.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 4. 2020
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2021
Minilifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022
Radiofrekvence
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2021
Injekční výplně
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 7. 2014
Bichectomie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 1. 2022
Odstranění podbradku
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 9. 2018
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2014
Profiloplastika
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi