Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Spadlé kontury v oblasti čelisti

JENY
JENY
9. 4. 2020 · Poslední odpověď: 16. 4. 2020

Dobrý den , Mám mírně spadle kontury v oblasti čelisti. Zkusila jsem ********* podel čelisti, ale to můj problém nevyřešilo. Nemám je spadle moc, ale lepší zacit teď nez bude pozdě. Co mi muzete nabídnout co opravdu funguje ? Vrásky mě netrápí, ale spíš ty kontury.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina... . 16. 4. 2020
Dobrý den,
Doporučujeme se obrátit na oddělení plastické chirurgie. Na nezávaznou konzultaci se můžete objednat na telefonním čísle ************

S pozdravem
MUDr. Hana Smutková
primářka oddělení dermatologie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 4. 2020
Dobrý den,
takto bez fotky se lze těžko vyjádřit. Nejvhodnější metodu pro Vás vybereme na základě osobní konzultace, kam se můžete objednat na tel. ******* nebo e-mailem ********. Více o problematice také na našich stránkách: *******************

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 4. 2020
Plastický chirurg Vám nabídne nejspíše lift obličeke, pokud jste starší 40 let.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Pardubice . 10. 4. 2020
Dobrý den.

Spadlé kontury trápí hodně pacientek a tak máme s řešením bohaté zkušenosti. Musíme vždy při konzultaci podle stavu vybrat nejvhodnější metodu, která pomůže s daným problémem. Hodně často metody i kombinujeme...Ošetříme např. pomocí niťového liftingu a doladíme výplní (Teosyal )Plexr také pomůže ,když je dobře indikován. Při konzultaci máme k dispozici fotky pacientů(samozřejmě s jejich písemným souhlasem) a tak bude pro Vás snadné, představit si očekávaný výsledek.
L centrum Pardubice, MUDr.Kotlářová D.
Premium
Praha . 9. 4. 2020
Dobrý den,

škoda, že jste nepřipojila fotografii, lépe by se nám vyjadřovalo k vašemu problému.
Takto můžeme jen teoreticky...
Nepíšete, kolik je vám let, je to pro nás důležitá informace. Důležité také je, jaké jste konstituce, tedy zda máte štíhlý obličej a dále je důležité anatomické uspořádání obličeje..
Takto můžeme jen sdělit, že pokud váš problém nevyřešily tzv, konturační výplně - podél čelisti, které jste pravděpodobně absolvovala, z konzervativních zákroků můžeme nabídnout ošetření přístrojem plexr, který umí udělat lifting obličeje bez řezu, bez krvácení, bez narkózy. Zda by toto ošetření bylo dostatečné záleží na tom, jak moc povadlou tvář máte a jaká máte očekávání.
Bez fotografie či osobní konzultace více nelze a věřte, není to výmluva..
V případě dotazů jsme vám k dispozici ta tel. ************
Hezké dny
přeje
MUDr. Milena Vojtíšková
*************
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Radiofrekvence
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2021
Minilifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022
Injekční výplně
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 7. 2014
Odstranění podbradku
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 9. 2018
Profiloplastika
Žádné odpovědi
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2022
Minilifting
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 10. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi