Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krátký efekt výplně Radiesse

Anonymní
bublina
22. 3. 2009 · Poslední odpověď: 24. 3. 2009

Dobry den! Jsem necele 3 mesice po aplikaci Radiesse do nosoretnich vrasek. Je mi 35 let a dle lekarky nebyly hluboke.Efekt mi vydrzel bohuzel jen 3 tydny.Cim je mozne, ze u me mela tak kratkou trvanlivost, kdyz jde o vypln co by mela vydrzet dele? Zadnou fyzicky narocnou aktivitu neprovozuji. Muze to byt zpusobeno spatnou aplikaci lekarky? Ted v miste aplikace pod kuzi citim zbytek vyplne (takovy mensi prouzek na kazde strane). Celkem bylo dano 1,3 ml. Chtela bych vedet, za jak dlouho je mozne podstoupit novou vypln a co mi muzete poradit, abych nebyla opet zklamana. Mam velmi "tenkou" pokozku. Dekuji moc za odpoved. Preji pekny den

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
24. 3. 2009
Nejlepší odpověď
Radiesse je super vypln, vedle dalsich mnoha druhu vyplni prechodnych (6-12 mesicu), semi-permanentnich ca. 3 roky neb permanentnich.
nekdy je potreba trochu dopichnout a pak budete jiste spokojena neb kombinovat s jinymi vyplnemi a metodami / , ve vasem pripade by mohl pomoci tzv. neprimy lift..
zaslete evtl. foto a radi se pokusime individualneji poradit

a
neb se obratte na puvodni doktorku a ta Vam jiste vypln tez dopichne
hezky den
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
23. 3. 2009
Dobrý den, Radiesse je výplňový materiál, z naší zkušenosti je efekt viditelný kolem jednoho roku, ale je to velmi indivuduální. Záleží na věku, typu kůže, životním stylu, hloubce aplikace materiálu atd. Další ošetření lze podstoupit kdykoli. Vhodný výplňový materiál a množství posoudí lékař při osobní konzultaci. S pozdravem MUDr. Lucie Jurtinová, MYCLINIC prague,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 22. 3. 2009
Vážená paní,

zcela korektní posouzení Vám mohu poskytnout jen při osobní konzultaci.V případě zájmu se objednejte nebo pošlete email.

zdraví dr. Stratilová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 3. 2021
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2022
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2022
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 9. 2018
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 5. 2021
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 12. 2021
Odstranění vrásek
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2011
Injekční výplně
Žádné odpovědi
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi