Prague Aesthetic Clinic
Prague Aesthetic Clinic

Prague Aesthetic Clinic Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Višňová 1957/25, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 9 hodin
Prague Aesthetic Clinic
Prague Aesthetic Clinic Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 1551 návštěv profilu

Prague aesthetic Clinic je špičkově vybavené, moderní pracoviště, které se nachází v klidné vilové lokalitě v Praze 4 v Krči. Pracovníci kliniky se specializují na estetickou medicínu, dermatologii a plastickou chirurgii.

Díky neustále se zdokonalujícimu týmu lékařů a specialistů jsou na klinice Prague aesthetic Clinic klientům nabízeny nejnovější poznatky v oboru dermatologie a speciální léčby a ošetření pro pacienty trpící kožními problémy. Již při první konzultaci lékaři zjistí příčinu daného problému, posléze je nabídnuto či doporučeno individuální řešení a léčba. Na klinice jsou k dispozici nejmodernější dermatologické přístroje.

Mezi zákroky plastické chirurgie nabízené na klinice Prague aesthetic Clinic patří: Operace víček - blefaroplastika, Operace obličeje a krku - facelift, Úprava ušních boltců - otoplastika. Velmi oblíbené a vyhledávané zákroky jsou Zvětšení prsou - augmentace, Zvětšení prsou s modelací a modelace prsou. Na klinice je možné podstoupit i zmenšení prsou - redukční mammaplastiku, Operaci břicha - abdominoplastiku, liposukci, NaturLift - přírodní omlazení pleti nebo Silhoutte Lift

Lékaři kliniky spolu s odborným zdravotním týmem jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří pracují s nejmodernějšími přístroji v kompletně vybavených operačních sálech. Samozřejmostí je i následná pooperační péče a komfortní pokoje včetně nadstandardních služeb.

Zakladatelem kliniky Prague aesthetic Clinic je MUDr. Ali Amiri, který se specializuje na estetickou a korektivní dermatologii, omlazení pleti pomocí mikrojehličkové terapie DermaPen nebo hloubkové čištění pleti pomocí kosmetického přístroje HydraFacial.

Odborníci na plastickou chirurgii jsou MUDR. Gabriel Šlárko společně s kolegou MUDr. Jurajem Gajdošem, kteří provádějí celou řadu plastických operací.

Jsou používány nejmodernější technologické přístroje s kompletní certifikací pro český trh.

Vyřešení problému a spolehlivé a diskrétní jednání je na klinice Prague aesthetic Clinic samozřejmostí.

Neváhejte se prosím na nás obrátit pro více informací ohledně konkrétního zákroku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Obrázky (53)

Požádejte: Prague Aesthetic Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!