Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Koutky rtů směrem dolů

kamik
24. 3. 2021 · Poslední odpověď: 30. 3. 2021

Dobrý den, prosím o radu ohledně koutků úst. Je mi 43 let a mám čím dál tím více koutky rtů směrem dolů. Zbytečně mi to dělá smutný výraz. Podobné dotazy tu již jsou, ale prosím o konkrétní posouzení a případně doporučení kliniky na Moravě. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Brno . 30. 3. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den, koutky směrem dolů se nejčastěji řeší botoxem k vyblokování svalu co je táhne nadol a kyselinou hyaluronovou k podpoře koutku. Vždy je důležitý individuální přístup dle toho jak klientka celkově vypadá, zda pro lepší efekt není nutné aplikovat výplň kys. hyaluronové i na jiné místa.
Přeji hezky den
S pozdravem Veselá
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 30. 3. 2021
existuje několik možností jak ústní koutky zvednout. Jednou z nich je použití dermálních výplní kyseliny hyaluronové, další možností je aplikace malé dávky botulotoxinu do svalů táhnoucích koutek směrem dolů, další možností je lifting koutku nebo celých tváří pomocí mezonití, což je skvělá metoda pro omlazení a zpomalení poklesu celých tváří včetně ústních koutků. Jaká metoda Je vhodná přímo pro vás, to zjistíme až při osobní návštěvě. S pozdravem MUDr Radek Poláček

Související dotazy

Rány do obličeje po botoxu

Simona809079
Simona809079
31. 5. 2019 · Poslední odpověď: 2. 6. 2019

Dobry den. Chcela by som sa opytat ohladom botoxu okolo oci, ktory som si dala vpichnut pred piatimi dnami. Stala sa mi taka situacia, ze po vpichoch som bola samozrejme cela cervena, no na druhy den som uz nemalo skoro vobec nic. Ani opuchnuta som nebola. Zdalo sa, ze vsetko je ok. No dalsi den som sa s priatelom velmi pohadala a on mi dal par riadnych silnych faciek. Ak som sa zobudila rano, bola som napuchnuta aj viecka som mala opuchnute. Kleslo mi to pocas dna, no uz 3. Den mam viditelne vacky pod ocami a trosicku napuchnute viecka. Neviem teraz, ci mi to sposobil tymi fackami, ale to mam zo zakroku a mi to odpuchne a zmiznu vacky. Velmi sa obavam, ze mi to tak ostane.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 6. 2019
Nejlepší odpověď
Předem bych doporučil vyměnit "přítele". Otoky mohou způsobirt maximálně rychlejší vyplavení aplikovaného materiálu a snižení očekávané funkce jedu. Nedovedu si představit, že by Vašemu obličeji uškodilo těch pár facek po stránce fyzické. Psychika je něco jiného.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2021
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2023
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2019
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 11. 2023
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2021
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 2. 2021
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 12. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi